Connect with us

Kryptoměny

CEO Circle přijal pozvání na oběd s Buffettem

Zveřejněno

Warren Buffet o Bitcoin
Warren Buffet o Bitcoin

CEO společnosti Circle Jeremy Allaire přijal pozvání od CEO kryptoměny Tron Justina Suna na společný oběd s třetím nejbohatším člověkem na světě investičním mágem Warrenem Buffettem z Berkshite Hathaway.

Allaire je tak třetím známým představitelem kryptoprůmyslu, který bude mít příležitost mluvit s 88-letým Buffettem o kryptoměnách a blockchainu. Už dříve přijal pozvání od Justina Suna i tvůrce Litecoinu Charlieho Lee.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Příležitost obědvat s Buffettem a mluvit s ním na jakékoli téma vznikla díky tomu, že Justin Sun byl ochoten vyhrát aukci na Ebay, v rámci které zaplatil charitativní nadaci Buffetta neuvěřitelných 4,6 milionu dolarů.

Oběd by se měl konat v tříhvězdičkové michelinské restauraci v San Francisku. Celkově se ho zúčastní kromě Buffeta sedm lidí, které si vybere Justin Sun. Ten se snažil přesvědčit k účasti i Changpenga Zhaa z burzy Binance a hlavního představitele kryptoměny Ethereum Vitalika Buterina, ale ti tuto příležitost nevyužijí.

Sun oznámil, že kompletní seznam účastníků oběda, který se může natáhnout až do pozdního večera, oznámí v průběhu nejbližšího týdne. Doufá, že během setkání dokáže se svými kolegy z kryptoprůmyslu přesvědčit Buffetta o výhodách technologie blockchain a kryptoměn. Buffett byl dosud vůči Bitcoinu častokrát velmi kritický.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.