Connect with us

Kryptoměny

CEO Polkadot: Přispějte k vývoji naší sítě a získejte podíl z 800 milionů USD

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměna Polkadot je aktuálně středem pozornosti díky blížícím se parachain aukcím na této síti. Aktuálně se CEO Polkadotu, Gavin Wood, vyjádřil, že mají k dispozici fond s objemem 800 milionů dolarů připraven pro lidi, kteří přispějí k vývoji sítě.

Odměna za vaše nápady a přínos

Gavin Wood včera na svém účtu na Twitteru zveřejnil následující tweet, kde vyzývá držitele DOT, aby předložili své návrhy na podporu růstu sítě.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Polkadot treasury v současnosti obsahuje 18 936 300 DOT (DOT, ne USD, přepočítejte si to), které jsou připraveny na odměny za VAŠE nápady na budování, zlepšování, vzdělávání a vlastně cokoli jiného, ​​co vláda Polkadotu považuje za hodnotné. „

Gavin také vysvětlil, že DOT v tomto fondu pocházejí hlavně ze síťových poplatků. Pokud se tyto prostředky nevyužijí, pomalu se spálí. Aktuálně se z této částky měsíčně spálí 240 000 DOT, což představuje přibližně 10 milionů dolarů. Pokud se ptáte, kdo rozhodne o tom, co je přínosem, odpovědí je Rada Polkadotu. Podle Polkadot wikipedie je pokladna / treasury pod kontrolou Rady, která hlasuje o návrzích. Aktuálně má tato Rada 13 členů, ačkoli se očekává, že jejich počet dosáhne 24.

Důležité události

Jak jsme naznačili již v úvodu, na Polkadot se aktuálně upírá pohled mnohých krypto nadšenců, protože se konečně dočkáme dlouho očekávaného spuštění parachain aukcí na této síti. Dosud běžely parachain aukce na jejich „testovací“ síti Kusama. Parachain aukce jsou srdcem těchto sítí, přičemž ostatní sítě a blockchainy jsou vzájemnými konkurenty, Pokladot a Kusama na to jdou přesně opačně – díky parachainům budou spojovat sítě dohromady, přičemž tyto sítě budou vzájemně čerpat výhody jedna od druhé.

Na parachain aukcích můžete i slušně vydělat. Pokud byste se zúčastnili prvních 5 Kusama parachain aukcí, získali byste ZDARMA tokeny nových projektů v hodnotě 417,5% vašeho vkladu KSM, které se vám po roce rovněž odemknou a vrátí. Očekává se, že Polkadot parachain aukce mohou být ještě ziskovější.

Pokud vás zaujalo toto téma, sledujte náš seriál „Na cestě za Polkadot parachainy“, kde pravidelně přinášíme důležité novinky a návody z oblasti parachain aukcí. Aktuálně jsme zveřejnili už 8 dílů, přičemž následující části budou zaměřeny na konkrétní adepty na výhry v Polkadot aukcích. Níže najdete seznam všech dílů. Rovněž se můžete přidat do mé bezplatné telegram skupiny, Kde pravidelně informuji i o parachainech.

Na cestě za polkadot parachainy: Kusama aukce (1. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Druhá vlna Kusama parachainů (2. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Profily největších adeptů KSM aukcí (3. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Návod jak se zúčastnit parachain aukcí (4. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Novinky a časté dotazy (5. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Situace se komplikuje (6. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Náhlá změna pravidel (7. díl)

Na cestě za Polkadot parachainy: Známe termíny DOT aukcí! (8. díl)

Přečtěte si zajímavé novinky

Coinbase spustí vlastní NFT trh – Bude však jiný než OpenSea

Herní platforma Steam zakáže NFT blockchain hry – Jsou za tím peníze

Kryptoměna SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rostoucí chamtivost

Chcete obchodovat, ale netroufáte si? Vyzkoušejte trading boty

Pokud si netroufáte obchodovat ručně, případně na to nemáte čas, řešením mohou být automatizovaní trading boti, kteří obchodují za vás podle vašich nastavení. Takoví roboti během tohoto roku vydělali každý měsíc desítky procent. Více informací, podrobný návod a statistiku naleznete níže v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

zdroj: Ambcrypto

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.