Connect with us

Bitcoin

Changpeng Zhao: ,,Tweety“ Trumpa o bitcoinu jsou vlastně dobrá věc

Zveřejněno

Changpeng Zhao
Changpeng Zhao

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao si myslí, že „tweety“ Donalda Trumpa o bitcoinu a kryptoměnách mohou být nakonec pro celý kryptoměnový průmysl dobrou zprávou.

Zhao to uvedl během rozhovoru pro televizi CNBC, kde konstatoval, že Trump navzdory kritice bitcoinu zatím neudělal nic, co by se ukázalo být pro trh jako negativní. Naopak jeho tweety přinesly kryptoměnám větší publicitu. ,,Trump zatím neudělal nic pozitivního, ani negativního, jen řekl, že není fanouškem (kryptoměn),“ uvedl Zhao. ,,Skutečnost, že tweetoval o kryptoměnách prezident USA je vlastně dobrá věc “ dodal.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zakladatel největší burzy s kryptoměnami dokonce přiznal, že ho pobavilo, když se začalo spekulovat o možnosti, že by Trump zašel tak daleko, že by se rozhodl zakázat vlastnictví kryptoměn. ,,Kryptoměny přežijí bez ohledu na zemi. Většina zemí, které se snažili zakázat Bitcoin, způsobily, že jejich občané je chtěli ještě víc.“

Zhao není jediný představitel kryptoprůmyslu, který sdílí tento názor. Jako pozitivní vnímá tweety Trumpa i šéf Coinbase Brian Armstrong. ,,Dosáhli jsme úspěchu! Před lety se mi zdálo o tom, že americký prezident bude muset reagovat na rostoucí využití kryptoměn. Nejprve tě ignorují, pak se ti smějí, pak s tebou bojují a nakonec vyhraješ. Nyní jsme ve fázi 3,“ konstatoval nadšeně.

Zhao se během rozhovoru pro Binance nevyhnul ani choulostivé tématu hacku burzy, v rámci kterého přišla společnost o přibližně 41 milionů dolarů. Uvedl vedle toho, že takovým zkušenostem čelí i banky, ale jejich prostředí je mnohem méně transparentní. ,,Banky jsou napadány hackery, ale jejich čísla nejsou transparentní. Vidíte jen miliardy dolarů jako pokuty pro banky, zatímco při kryptoměnách je větší transparentnost, což je opravdu dobře pro koncové uživatele, protože vidí, co se ve skutečnosti děje.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.