Connect with us

Bitcoin

Chcete vědět, jaké a kolik kryptoměn drží daná burza? CoinMarketCap přichází s funkcí Proof of Reserves!

Zveřejněno

mince
Zdroj: unsplash.com

Portál CoinMarketCap, který vlastní burza Binance, oznámil spuštění nové funkce na své platformě, která uživatelům poskytuje aktualizované finanční přehledy o burzách v rámci Proof of Reserves.

Proof-of-reserve (PoR) kontroluje aktivní burzy s kryptoměnami z hlediska transparentnosti jejich likvidity v daném momentě. Podle zveřejněných informací bude CoinMarketCap uvádět celková aktiva společnosti a její přidružené adresy veřejných peněženek spolu se zůstatky a aktuální cenou, aby si mohli uživatelé snáze ověřit, zda burza opravdu disponuje vysokou krytou likviditou.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

CoinMarketCap uvádí, že jejich nová funkce bude aktualizovat data každých pět minut. 22. listopadu společnost na Twitteru zveřejnila příručku pro uživatele, jak se v nástroji orientovat.

V příspěvku byla jako příklad uvedena burza Binance s více než 65 miliardami dolarů. Mezi další burzy se zveřejněnými informacemi o PoR patří KuCoin, Bitfinex, OKX, Bybit, Crypto.com a Huobi.

Generální ředitel a spoluzakladatel Binance Changpeng „CZ“ Zhao retweetnul příspěvek z CoinMarketCap s odkazem na stránku Binance. CZ byl mezi prvními, kteří se zavázali poskytnout PoR po probíhající krizi likvidity FTX a jejím následném bankrotu.

Po vzoru Binance začalo mnoho jiných platforem, jako Chainlink Labs, Bitfinex a Bybit, zveřejňovat informace o svých finančních rezervách a likviditě ve snaze o transparentnost.

Poskytovatel kryptoměnových investičních produktů Grayscale však nezveřejnil své Proof of Reservers kvůli obavám o bezpečnost. Společnost však zveřejnila záznam od Coinbase Custody, který ověřil, že Grayscale kryptoměny opravdu vlastní, ale adresy peněženek zůstaly utajené.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.