Connect with us

Bitcoin

CIO Apollo Capital: Instituce čekají na vhodný moment vstupu do kryptoměn

Zveřejněno

mesto
Zdroj: Unsplash.com

Manažer kryptoměnového fondu se sídlem v australském Melbourne Henrik Andersson z Apollo Capital tvrdí, že instituce čekají na vhodný okamžik, kdy vstoupí do světa digitálních aktiv.

Podle CIO Apollo Capital se zájem instituci o kryptoměny, včetně těch v Austrálii, zvyšuje, ale stále existuje řada firem, které jakoby čekaly na ten správný čas, kdy se vydají touto cestou.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Stále jsme v brzkých dnech (adopce). Mluvím s mnoha rodinnými kancelářemi v Austrálii a menšími butikovými institucemi. Super fondy velkého průmyslu zde ještě ani nejsou. Z jejich pohledu stále probíhá spousta edukace. Takže věřím, že to ještě nějakou dobu potrvá,” řekl v rozhovoru pro Cointelegraph.

Apollo Capital se soustředí na poskytování přístupu ke kryptoměnám menším rodinným podnikům a institucionálním investorům, přičemž skrze jeho fondy lze investovat i do infrastruktury nezaměnitelných tokenů (NFT) či decentralizovaných financí (DeFi).

Na otázku, co se musí stát, aby začal proudit institucionální kapitál do kryptoměn rychleji, odpověděl, že zásadní obrat nastane v době, kdy velcí hráči začnou dělat v tomto prostoru zásadnější pohyby.

,,Nikdo nechce být úplně první. Protože pokud jste první a věci se porouchají, pak se vystavujete kariérnímu riziku. To se v určitém bodě změní na pravý opak,“ odpověděl a doplnil: ,,V určitém bodě, kdy ceny stoupnou, lidé o tuto příležitost nebudou chtít přijít. A pokud jiní už investují, pak se najednou stane kariérním rizikem neinvestovat.”

Přestože tato fáze ještě nenastala, i v Austrálii eviduje v celé věci zjevné pokroky. ,,Viděli jsme několik velkých bank, které se opravdu zajímaly o digitální aktiva. Je fajn to sledovat,“ poukázal na fakt, že australští bankovní giganti ANZ, NAB či Commonwealth Bank (CBA) podnikli první kroky vedoucí k nabízení služeb spojených s kryptoměnami.

,,Všechny velké investiční banky na světě píší o kryptoměnách výzkumné zprávy. Všichni od Goldman Sachs po Morgan Stanley, CitiGroup, JP Morgan a mnoho dalších. Takže o tento prostor je ze strany těchto institucionálních hráčů jistě stále velký zájem. Takže ačkoli teď se zdá, že to jde velmi pomalu, víte, že když se sentiment změní, může se všechno velmi, velmi rychle otočit,“ dodal na závěr.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.