Connect with us

Bitcoin

Coinbase měla po 4Q pod kontrolou 11% hodnoty všech kryptoměn

Zveřejněno

coinbase-custody
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Analytická platforma společnosti Messara upozornila, že burza Coinbase v posledním čtvrtletí 2020 výrazně zvýšila množství kryptoměn, které má ve své vlastní úschově skrz službu Coinbase Custody.

Podle Messara ke konci roku 2020 měla Coinbase pod kontrolou skrz Coinbase Custody až 11% celkové tržní kapitalizace všech kryptoměn. Šlo dohromady až o 90 různých kryptoměn (pouze přibližně polovina z nich je možné koupit přes směnárnu Coinbase), avšak nejvýznamnější část z nich tvořily Bitcoiny a Ethery (ETH) – dohromady 83%.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hodnota kryptoměn, které měla Coinbase na konci roku pod kontrolou, stoupla jen za čtvrtý kvartál o 90 miliard dolarů na 780 miliard USD.

Jelikož Coinbase vstupuje na burzu, musela v podání na SEC v rámci zprávy s označením „S-1“ uveřejnit výsledky svého hospodaření. Vyplývá z ní, že v roce 2020 dosáhla přímých výnosů v hodnotě 1,1 miliardy amerických dolarů, přičemž většinu z nich utržila z poplatků za obchodování retailových investorů.

Coinbase Custody je služba Coinbase, která je určena pro bezpečnou úschovu samotných rezerv firmy Coinbase a také institucionální klienty. V poslední době převládá názor, že právě přes Coinbase akumulují Bitoiny velké americké instituce. Mnohým z nich může právě Coinbase spravovat jejich aktiva.

Šéf analytické platformy Crypto Quant Ki Young Ju dnes upozornil, že v posledních dnech došlo ke třem velkým odlivům Bitcoinů (12 000 a více BTC) z Coinbase pravděpodobně na peněženky Coinbase Custody. To naznačuje velké nákupy dosud neznámé instituce.

https://twitter.com/ki_young_ju/status/1366984863127986180

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.