Connect with us

Instituce

Coinbase se spojuje s MasterCard kvůli podpoře NFT tržiště

Zveřejněno

Mastercard
Pixabay.com

Přední americká kryptoburza Coinbase se spojila s obrem pro zpracování plateb Mastercard, aby uživatelům usnadnila nákup NFT z NFT tržiště burzy, jak se uvádí v oznámení.

Coinbase spolupracuje s Mastercard

Podle Coinbase je partnerství zaměřeno na zjednodušení uživatelského zážitku ohledně Coinbase NFT, její nadcházející NFT platformě.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„Díky naší práci s Mastercard budeme schopni poskytovat lepší zákaznickou zkušenost na Coinbase NFT a plánujeme pracovat na hledání způsobů, jak tuto příležitost přinést širšímu ekosystému prostřednictvím rozsahu a globální sítě Mastercard,“ napsal Prakash Hariramani, senior produktový ředitel Coinbase pro platby a obchod.

NFT měly široký dopad na digitální spotřebitelskou kulturu a tvůrčí ekonomiku, která byla v důsledku toho vytvořena, růst jejího trhu v globálním měřítku je důkazem jejího zrychlujícího přijetí.

„Pracujeme na tom, aby byly NFT dostupnější, protože věříme, že technologie by měly být inkluzivní. Když se do nových technologií zapojí více lidí, podnítí to inovace, pomůže ekonomikám růst a spotřebitelům se rozšíří možnosti výběru,“ uvedla společnost Mastercard v prohlášení.

Metaverse může být další skvělou věcí pro poskytovatele plateb a společnosti vydávající kreditní karty, jako je MasterCard. Coinbase přidává na seznam partnerů zastřešujících kryptoburzu další silné jméno a bude se snažit využít zdroje MasterCard ke snížení problémů v procesu onboardingu a fiat onrampingu pro spotřebitele.

MasterCard, Coinbase a maloobchodní spotřebitelé

Coinbase se i nadále snaží vzbudit nadšení pro své nadcházející NFT tržiště a tato nejnovější dohoda umožní spotřebitelům na platformě využívat své debetní a kreditní MasterCard karty k nákupům. Burza je nejnovější z řady různých kryptofirem, se kterými se MasterCard spojil, včetně Bakkt, Gemini a dalších.

V posledních měsících se MasterCard zmiňoval o zvýšené spolupráci v kryptoprostoru – a můžeme rychle vidět, že k ní dochází. Není to jen MasterCard, protože primární konkurent Visa byl v tomto odvětví také agresivní. Nejnovější událost přichází současně s novou zprávou Bloombergu, která říká, že američtí maloobchodníci žádají regulační orgány, aby prověřily poplatky Visa a Mastercard.

Co je dobré pro Coinbase, je dobré pro komunitu?

Žádné dvě zkušenosti s nástupem na palubu nejsou pro nové uživatele NFT stejné a NFT komunita by pravděpodobně měla oslavovat obecně zjednodušené platby za NFT – ve skutečnosti je nedostatek efektivní integrace plateb často kritizován u NFT giganta OpenSea.

Navzdory velkému nadšení kolem oznámení od mnoha velkých NFT osobností, někteří vyjádřili varování, že přílišná obtížnost k naučení se NFT ekosystému je zdravá pro vzdělávání spotřebitelů. Myšlenka, že vysoké překážky na vstupu do NFT prostoru vedou ke vzdělanějším spotřebitelům (kteří musí tyto překážky překonat, aby mohli dostatečně porozumět prostředí), má jistě logiku.

Stále bychom však měli podporovat jednoduchost použití a širší adopci, pokud skutečně chceme, aby celé odvětví rostlo.

Zdroj: 1. cointelegraph, 2. cryptodaily.co.uk, 3. btcmanager.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.



© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.