Connect with us

Kryptoměny

Coinbase zničehonic zrušila službu Bundle

Zveřejněno

Coinbase peňaženka
Coinbase peňaženka

Americká kryptosměnárna Coinbase se rozhodla ukončit nabízení služby Coinbase Bundle a to aniž by poskytla konkrétní důvody tohoto kroku.

Služba Coinbase Bundle vznikla na podzim 2018 s cílem poskytnout zákazníkům příležitost na nákup několika předních kryptoměn najednou podle toho, jaké měli zastoupení na tržní kapitalizaci. Šlo tedy o zajímavý nástroj, který umožňoval rozložení kryptoměnového portfolia mezi více typů kryptoměn bez zbytečných kroků a poplatků navíc.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Coinbase však nyní oznámila, že služba již nefunguje a všechna aktiva zastoupeny v Coinbase Bundle byly přerozděleny na jednotlivé peněženky příslušející konkrétním kryptoměnám.

Služba tvrdí, že jde z pohledu držení kryptoměn jen o kosmetickou změnu, protože převod kryptoměn z Coinbse Bundle na konkrétní peněženky zákazníků neznamená změnu jejich počtu nebo hodnoty.

Služba Coinbase Bundle nabízela možnost automatického investování do Bitcoinu, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin a Ethereum Classic s tím, že jejich zastoupení v nákupu bylo přerozděleno podle jejich tržní kapitalizace v okamžiku nákupu. Nejmenší možnou investicí bylo 25 dolarů, liber respektive eur.

Doporučujeme také:

Coinbase představila tři nové obchodní signály

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.