Connect with us

Crypto Kingdom

Trading skupiny > Crypto Kingdom

cryptokingdom

Základní informace

Webová stránka: cryptokingdom.cz
Telegram: t.me/cryptokingdom_cz
YouTube: Crypto Kingdom CZ
Mail: info@cryptokingdom.cz
Facebook: facebook.com/cryptokingdomcz/

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Základní popis

Crypto Kingdom je jednou z prvních trading skupin zaměřených na kryptoměny na československém trhu. Zaměřuje se na aktivní trading kryptoměn, jejich mining (těžbu), ale i vzdělávání.

,,Jsme největší komunitou krypto nadšenců na československé scéně. Sami jsme byli začátečníci. Nyní se však snažíme my tuto cestu ulehčit Tobě a být mostem, který lidi propojuje se světem kryptoměn. Zároveň jsme stabilním partnerem pro zkušené investory a tradery,“popisuje své služby na oficiálních stránkách.

Orientace na trhy

kryptomeny – áno
forex – áno
indexy – áno
komodity  – áno

Video prezentace skupiny & reference

Produkty

Kurzy

Kryptomilionář – zdarma
8 denní kryptoměnový trénink, který vám přijde do mailu nebo messengeru.

Spoznej kryptoměnovú komunitu a měj všechny informace – zdarma
Kurz, který vás provede krok za krokem kryptoměnovým světem, abyste získali základní a důležité informace o této technologii.

Kurz technické analýzy – placený k signálům
10 hodin kvalitně zpracovaných videí o tom, jak se naučit obchodovat včetně řízení peněz a psychologie. Kurz je k dispozici zdarma v případě objednávky stříbrných nebo zlatých signálů.

Kurz ziskových strategii – placený k signálům
Několik tipů strategii, které Crypto Kingdom používá pro ziskové signály. Kurz je k dispozici zdarma při objednávce stříbrných nebo zlatých signálů.

Sekce začátečník & návody zdarma
Desítky videí o tom, jak začít s kryptoměnami, praktické ukázky obchodování na burzách, fungování hardwarové peněženky Trezor a mnoho dalšího.

Produkt obchodní signály

Startovací a nejznámější produkt Signály funguje na principu zasílání obchodních signálů přímo od traderů Crypto Kingdom. ,,Řekneme ti, kdy kryptoměnu kupujeme a kdy ji prodáváme. Vy řídíte vše jedním klikem ze svého mobilu,“ vysvětlují princip fungování tohoto produktu. Jeho součástí je přístup do Livechatu s tradeři a zároveň mnoho manuálů a návodů, jak s kryptoměnami začít.

Workshopy

Crypto Kingdom organizoval dosud dva trading workshopy v Praze a v Olomouci, které měly kapacitu 30 lidí a byly vyprodané. Zatím neplánují žádné další.

E-booky

76 strankový ebook od čtyř odborníků, kteří porovnávají mezi sebou klasické investiční instrumenty s kryptoměnami. Ebook obsauje 21 odborných zdrojů.

Aplikace

Vlastní aplikace s názvem Beacoin, která má usnadnit obchodování produktu Signály. ,,Jedním klikem nakoupiš, druhým klikem prodáš danou kryptoměnu podle našich traderů,“ vysvětluje princip jejího fungování Crypto Kingdom.

Další služby

  • Můžete se stáčí členy Telegram skupiny, kde Crypto Kingdom posílá čerstvé informace z prostředí kryptoměn
  • FB skupina, která mě téměř 8 000 členů, kteří vám mohou pomoci s problémy ohledně kryptoměn

Ostatní produkty

Mining s Crypto Kingdom – těžba kryptoměn

Crypto Kingdom nakupuje superpočítače a tvrdí, že se postará o ziskovou těžbu kryptoměn. ,,Získáš obrovský náskok díky naší exkluzivní těžební laboratoři pro nejáročnější. Téměř jako jediní na CZ/SK scéně jsme i v nejhorších období trhu byli stále rentabilní,“ uvádí CK v popisu produktu.

HODL

Produkt, který je podle Crypto Kingdom určen pro ty, kteří nemají čas na aktuální obchodování. V rámci produktu Hodl nabízejí monitorované portfolio, které je napojeno na velké magazíny s aktuálními informacemi.

ASP

Crypto Kingdom popisuje ASP jako VIP produkt pro náročné členy, kteří hledají neomezenou podporu pro obchodování kryptoměn s vysokým kapitálem. Produkt obsahuje přístup ke kryptoměnovým robotům.

Ceny služeb

Aktuální ceník služeb Crypto Kingdom naleznete zde.

Nejnovější příspěvky

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.