Connect with us

Crypto Kingdom

Trading skupiny > Crypto Kingdom

cryptokingdom

Základní informace

Webová stránka: cryptokingdom.cz
Telegram: t.me/cryptokingdom_cz
YouTube: Crypto Kingdom CZ
Mail: info@cryptokingdom.cz
Facebook: facebook.com/cryptokingdomcz/

Základní popis

Crypto Kingdom je jednou z prvních trading skupin zaměřených na kryptoměny na československém trhu. Zaměřuje se na aktivní trading kryptoměn, jejich mining (těžbu), ale i vzdělávání.

,,Jsme největší komunitou krypto nadšenců na československé scéně. Sami jsme byli začátečníci. Nyní se však snažíme my tuto cestu ulehčit Tobě a být mostem, který lidi propojuje se světem kryptoměn. Zároveň jsme stabilním partnerem pro zkušené investory a tradery,“popisuje své služby na oficiálních stránkách.

Orientace na trhy

kryptomeny – áno
forex – áno
indexy – áno
komodity  – áno

Video prezentace skupiny & reference

Produkty

Kurzy

Kryptomilionář – zdarma
8 denní kryptoměnový trénink, který vám přijde do mailu nebo messengeru.

Spoznej kryptoměnovú komunitu a měj všechny informace – zdarma
Kurz, který vás provede krok za krokem kryptoměnovým světem, abyste získali základní a důležité informace o této technologii.

Kurz technické analýzy – placený k signálům
10 hodin kvalitně zpracovaných videí o tom, jak se naučit obchodovat včetně řízení peněz a psychologie. Kurz je k dispozici zdarma v případě objednávky stříbrných nebo zlatých signálů.

Kurz ziskových strategii – placený k signálům
Několik tipů strategii, které Crypto Kingdom používá pro ziskové signály. Kurz je k dispozici zdarma při objednávce stříbrných nebo zlatých signálů.

Sekce začátečník & návody zdarma
Desítky videí o tom, jak začít s kryptoměnami, praktické ukázky obchodování na burzách, fungování hardwarové peněženky Trezor a mnoho dalšího.

Produkt obchodní signály

Startovací a nejznámější produkt Signály funguje na principu zasílání obchodních signálů přímo od traderů Crypto Kingdom. ,,Řekneme ti, kdy kryptoměnu kupujeme a kdy ji prodáváme. Vy řídíte vše jedním klikem ze svého mobilu,“ vysvětlují princip fungování tohoto produktu. Jeho součástí je přístup do Livechatu s tradeři a zároveň mnoho manuálů a návodů, jak s kryptoměnami začít.

Workshopy

Crypto Kingdom organizoval dosud dva trading workshopy v Praze a v Olomouci, které měly kapacitu 30 lidí a byly vyprodané. Zatím neplánují žádné další.

E-booky

76 strankový ebook od čtyř odborníků, kteří porovnávají mezi sebou klasické investiční instrumenty s kryptoměnami. Ebook obsauje 21 odborných zdrojů.

Aplikace

Vlastní aplikace s názvem Beacoin, která má usnadnit obchodování produktu Signály. ,,Jedním klikem nakoupiš, druhým klikem prodáš danou kryptoměnu podle našich traderů,“ vysvětluje princip jejího fungování Crypto Kingdom.

Další služby

  • Můžete se stáčí členy Telegram skupiny, kde Crypto Kingdom posílá čerstvé informace z prostředí kryptoměn
  • FB skupina, která mě téměř 8 000 členů, kteří vám mohou pomoci s problémy ohledně kryptoměn

Ostatní produkty

Mining s Crypto Kingdom – těžba kryptoměn

Crypto Kingdom nakupuje superpočítače a tvrdí, že se postará o ziskovou těžbu kryptoměn. ,,Získáš obrovský náskok díky naší exkluzivní těžební laboratoři pro nejáročnější. Téměř jako jediní na CZ/SK scéně jsme i v nejhorších období trhu byli stále rentabilní,“ uvádí CK v popisu produktu.

HODL

Produkt, který je podle Crypto Kingdom určen pro ty, kteří nemají čas na aktuální obchodování. V rámci produktu Hodl nabízejí monitorované portfolio, které je napojeno na velké magazíny s aktuálními informacemi.

ASP

Crypto Kingdom popisuje ASP jako VIP produkt pro náročné členy, kteří hledají neomezenou podporu pro obchodování kryptoměn s vysokým kapitálem. Produkt obsahuje přístup ke kryptoměnovým robotům.

Ceny služeb

Aktuální ceník služeb Crypto Kingdom naleznete zde.