Connect with us

Bitcoin

CryptoWhale volá k poplachu – bitcoiny prý prodává velká velryba. Ki Young Ju to označuje za FUD

Zveřejněno

Veľryby
zdroj: Pexels.com

Jeden z nejsledovanějších Twitter kanálů zaměřených na kryptoměny s názvem CryptoWhale, který je znám svými pesimistickými „tweety“ častokrát označovanými za FUD (šíření poplašných zpráv) upozornil na velké transakce BTC z adresy bitcoinové velryby, které měly být poslány na burzy s cílem jejich prodeje.

Takové informace na první pohled působí pro cenu BTC velmi nepříjemně, jelikož velké přesuny bitcoinů na burzy mohou znamenat, že se je chystá daný investor prodat, což by mohlo tlačit cenu výrazně dolů. Obzvláště pokud jde o převody bitcoinů z adresy velké velryby, která drží bitcoiny hodnotě přes 2 miliardy dolarů a jen za jediný den udělala transakce v hodnotě 361 686 300 dolarů, jak to uvedl ve svém tweetu z 19. července právě kanál Crypto .

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Šéf analytické platformy CryptoQuant Ki Young Ju však účet CryptoWhale nepřímo obvinili ze šíření poplašných zpráv (FUD). Transakce, na které poukazoval, totiž podle jejich názoru jsou v režii kryptoměnové burzy a ne jedince, přičemž s největší pravděpodobností jde o burzu Gemini. Ki Young Ju k tomu dodal: ,,Co je jednoznačné je, že toto nejsou depozity člověka na horké peněžence směnárny s cílem prodat bitcoiny. To v žádném případě.“

K tématu se vyjádřil i dnes ráno, kdy doplnil: ,,Interní transakce se zdá se blíží ke konci. Zbytek bitcoinů držených adresou začínající „1P5Z…“ se přesunula na adresu „1LQoW…“. Nyní tato nová studená peněženka má více než 103 tisíc BTC a 29 tisíc BTC na ni ještě může přijít. Dejte mi vědět, pokud věříte narativu že nějaká velká velryby prodává své bitcoiny .“

Ki Young Ju při analýze onchain transakcí také zjistil, že adresa začínající „1FzW…“ má většinu vazeb s horkými peněženkami začínajícími „1NYA..“ a „bc1quq…“, které nepatří Coinbase ani Okex . Jedná se o peněženky, které byly identifikovány jako peněženky burzy Gemini.

CEO Cryptoquant následně upozornil, že mnoho onchain analytiků si je nesprávně zaměňuje, přičemž bitinfocharts je označuje jako adresy patřící burze OKEx a whalealert zase tvrdí, že patří Coinbase. Platforma CryptoQuant však v tomto tweetu vysvětluje, proč jde o adresy patřící Gemini :

Zdroj: Twitter

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.