Connect with us

Kryptoměny

CZ kritizuje autory Luna za nedostatek transparentnosti. Hardfork nebude fungovat, vzkazuje

Zveřejněno

Wrong way
Zdroj: Unsplash.com

Zakladatel největší kryptoměnové burzy Binance Changpneg Zhao má za to, že medializovaný plán na obnovu blockchainu Terra (LUNA) skrz hardfork není ideálním řešením. Stejně tak vytkl Do Kwonovi a dalším hlavním představitelům LUNA způsob jejich komunikace.

Changpeng Zhao známý také jako CZ na Twitteru konstatoval, že myšlenka validátorů LUNA realizovat hardfork této kryptoměny a prakticky vytvořit nový chain „TERRA2“, která by odrážela stav sítě LUNA před kolapsem trhu minulý týden, nebude fungovat.

,,Nebude to fungovat. Snížení nabídky by se mělo provádět burningem a ne hardforkem ke starému datu a opuštěním každého, kdo se pokusil zachránit hodnotu těchto mincí. Nevlastním žádný token LUNA ani UST. Je to jen můj názor,“ konstatoval CZ aby následně dodal: ,,Mintování, forkování, to nevytváří žádnou hodnotu.“

Zhao následně navrhl, aby komunita Terra nejprve použila své rezervy v BTC na odkoupení UST tokenů, aby tím oživila fixaci UST k dolaru. V současnosti je však otázkou, zda a kolik BTC má Luna Foundation Guard vůbec ještě pod kontrolou, protože tato informace není známa.

Možná i na margo toho dodal směrem k hlavním tvářím Terra: ,,Vyžaduje to z jejich strany mnohem více transparentnosti. Mnohem víc. Selhání se může stát a stává se. Ale když se tak stane, je nutná transparentnost, rychlá komunikace a zodpovědnost vůči komunitě. To je mimořádně důležité.“

CZ následně komunitě oznámil, že on ani burza Binance nemá žádné aktivní investice do Terra a ani žádné podíly v UST. ,,Binance Labs v roce 2018 investovala 3 miliony dolarů do Terra. UST vzniklo mnohem později po naší počáteční investici,“ vysvětlil a dodal, že nějaké malé zůstatky má Binance v tokenech UST – jde však o zanedbatelné částky spojené s obchodováním na burze, které po propadu hodnoty UST mají velmi nízkou hodnotu.

Poznámka: Binance Labs je investiční pobočka Binance, která za poslední 4 roky investovala do množství nových projektů, které zaznamenaly různou míru úspěchů a neúspěchů.

CZ na závěr vyjádřil přání, aby se Terra (LUNA) podařilo obnovit důvěru a zachránit situaci, ačkoli je velmi sporné, zda je naplnění tohoto cíle reálné. ,,Bez ohledu na mé osobní názory nebo nakonec zvolené řešení vždy zde budeme, abychom podpořili komunitu jakýmkoli způsobem,“ dodal.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.