Connect with us

Kryptoměny

Demokraté chtějí zapojit digitální dolar do boje proti následkům krize

Zveřejněno

usa
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

V době, kdy FED informoval o tom, že dostal od Kongresu povolení „tlačit“ tolik peněz, kolik to bude nutné, aby udržel ekonomiku „naživu“ v těžkých časech pandemie koronaviru, ve Sněmovně reprezentantů USA usilují zrychlit implementaci digitálního dolaru mimo tradiční finanční systém.

V návrhu zákona, který je v oběhu od pondělí 23. března 2020, se navrhuje, aby se vytvořily digitální peněženky pro občany USA, které mají Federální rezervní systém udržovat v části zvané jako „přímé pobídky pro rodiny“.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na ně by prý občané USA, kteří mají roční příjem nižší než 75 000 dolarů ročně, mohli dostávat měsíčně 2000 dolarů, přičemž tyto platby by trvaly, dokud se nezotaví hospodářství po dopadech krize.

Návrh zákona pochází z kanceláře mluvčí Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických Nancy Pelosiové. Jde o zákon, který má více než 1000 stran a jeho cílem je rozdělit mezi lidi kolem 1,8 bilióna dolarů.

22. a 23. března přitom demokraté ve Sněmovně zablokovaly podobný návrh od republikánů, který však nezahrnoval zmínku o digitálních dolarech. Demokraté na něm kritizovali zejména to, že jeho cílem není podpořit běžné občany, ale jen velké podniky.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.