Connect with us

Kryptoměny

Disney vstupuje do světa Metaverse – Plánuje virtuální zábavní park plný zážitků

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Další gigant vstupuje do oblasti Metaverse a zkoumá její možnosti. Společnosti Disney se podařilo získat cenný patent pro vytvoření zábavních Metaverse parků, které umožní propojení reálného a digitálního světa a maximalizují tak zážitky návštěvníků.

Cenný patent

Společnost Disney získala patent, který vytvoří personalizované interaktivní atrakce pro návštěvníky zábavního parku. Tato technologie by usnadnila atrakce rozšířené reality (AR) bez sluchátek v zábavních parcích Disney. Tato technologie by fungovala tak, že by sledovala návštěvníky pomocí jejich mobilních telefonů a generovala a promítala personalizované 3D efekty na blízké fyzické prostory, stěny a objekty v parku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Patent s názvem „Simulátor virtuálního světa ve skutečném světě“ byl schválen 28. prosince 2021. Původně byl podán Úřadu pro patenty a ochranné známky Spojených států v červenci 2020. Pod pojmem Metaverse se do značné míry představuje to, že existuje na internetu a je přístupný pomocí brýlí pro virtuální realitu (VR) nebo AR. Technologie navrhovaná společností Disney by však přinesla Metaverse do fyzického světa. Není to poprvé, co Disney projevil zájem o Metaverse.

Během rozhovoru o ziscích za čtvrté čtvrtletí společnosti v listopadu 2021 generální ředitel Bob Chapek uvedl, že společnost se připravuje na spojení fyzických a digitálních aktiv v Metaverse.

„Budeme moci ještě úžeji propojit fyzický a digitální svět, což umožní vyprávění příběhů bez hranic v našem vlastním Disney Metaverse.“

Odvážné cíle

V listopadu 2020 se strategický šéf Disney Resorts Tilak Mandadi v článku na Linkedinu podělil o to, že se zaměřil na spojení digitálního a fyzického světa.

„Když se díváme do budoucnosti, zážitky, které překračují fyzickou a digitální bariéru a odemykají nové vrstvy vyprávění, jsou pro nás velmi vzrušující,“ napsal. „Tyto zkušenosti jsou trvalé a hosté se s nimi mohou setkat v našich parcích i mimo ně. Jsou pro vás jedinečné a neustále se mění, takže pořád je co objevovat.“

Přestože Disney řekl pro LA Times, že nemá žádné aktuální plány v této oblasti v blízké budoucnosti, nedávno schválený patent odráží Mandadiho vizi zábavního parku Metaverse. Ve světě je 12 oficiálních zábavních parků Disney, v USA, Paříži, Hongkongu, Japonsku a Číně. V roce 2021 vygenerovala společnost Disney celkový příjem téměř 17 miliard dolarů se svým segmentem parků, zážitků a produktů, a to i přes globální blokace v důsledku pandemie COVID-19.

Zdroj: Cointelegraph

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.