Connect with us

Bitcoin

Draper je přesvědčen, že lidé najdou jistotu v Bitcoinu

Zveřejněno

Tim Draper
Tim Draper

Známý investor do rizikového kapitálu Tim Draper je přesvědčen, že lidé najdou důvěru v Bitcoin vedle toho, co budou sledovat růst celkového účtu za záchranu světové ekonomiky, který již nyní prý představuje 7 bilionů dolarů.

Draper jako známý podporovatel Bitcoinu uvedl, že splynutí několika faktorů souvisejících s dopadem koronaviru povede k tomu, že se začne stále více dařit technologickým inovacím jako jsou Bitcoiny a smart kontrakty (inteligentní smlouvy).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V rozhovoru ze dne 6. dubna uvedl, že je velmi skeptický vůči řešení krize v podobě neustálého „tištění“ nových peněz a řekl, že může trvat roky, než tyto peníze opravdu proniknou do globální ekonomiky. ,,Chystají se zaplavit ekonomiku hromadou peněz, které budou mít stále menší a menší hodnotu,“ upozornil.

Draper proto věří, že lidé se začnou zajímat více o Bitcoin, protože jeho množství je omezené. ,,Vím, že jich (Bitcoinů) je pouze 21 milionů a nemusím se obávat, že je vláda oslabí tím, že jich vytiskne tuny. Místo toho můžeme Bitcoin použít jako měnu, na které se všichni shodneme a je součástí ekonomiky, je otevřená, transparentní a globální.“

Miliardář se vyjádřil i ke stále častějším tvrzením, že koronavirus povede k tomu, že se zastaví úspěšný příběh globalizace, kterému se dařilo posledních 25 let. Draper si myslí, že se to nestane a tvrdí, že Bitcoin, inteligentní smlouvy a umělá inteligence přinutí vlády na celém světě konkurovat si na virtuální úrovni, aby přinesly lepší služby za nižší náklady na přilákání talentů. Na oplátku to umožní lidem, aby měli více možností svobodně se pohybovat a žít „v hezčím globálním světě“. ,,Nezáleží na tom, zda jste z USA, Číny, Ruska, Indie nebo Evropy …. jsme otevřeným světem a geografické hranice budou znamenat stále méně,“ uvedl pro některou možná až utopistickou vlastní představu o budoucnosti tohoto světa.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.