Connect with us

Ethereum

Důležitá data a statistiky – Které NFT se aktuálně nejvíce vyplatí kupovat?

Zveřejněno

šachy
Zdroj: Pexels.com

NFT zažily svůj největší boom během loňského roku, kdy několikrát nastal prudký nárůst hodnoty více projektů. Poslední vlnu růstu jsme zde měli na přelomu let, kdy vzestupu NFT výrazně pomohly stagnující trhy a snaha investorů rozmnožit svůj kapitál.

Statistiky mluví jasně

Aktuálně jsme ve fázi útlumu, přičemž si několik NFT projektů prochází krizí, která určí, zda daný projekt přežije nebo ne. Statistiky totiž říkají jasně – až 98% investorů skončí v tomto sektoru ve ztrátě. Jedná se o vysoce rizikovou oblast. Pokud však víte, co a kde hledat – jste na nejlepší cestě slušně vydělat, klidně i tisíce procent během pár dní.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Každá síť je specifická a NFT na síti Ethereum nemusí vůbec sledovat stejné trendy jako například NFT na síti Solana. Z tohoto důvodu je velmi důležité znát dané sítě a trendy. Když se podíváme na grafy níže, aktuální statistiky NFT nadšenců na první pohled nepotěší. NFT na síti Ethereum momentálně zažívají největší úpadek za posledních 10 měsíců.

NFT na síti Solana jsou na tom o poznání lépe, i když ne zrovna růžově. Na grafu níže můžete vidět, že objemy z posledních týdnů představují jakýsi průměr za poslední rok, čili určitě nejsou v takovém úpadku jako Ethereum. Solaně hraje do karet i to, že řada investorů opouští právě Ethereum a přesouvá se sem. Důvodem jsou hlavně vysoké poplatky na ETH síti.

Globálně platí, že trhu s NFT se daří tehdy, když trhy s kryptoměnami stagnují a jsou stabilní. Když kryptoměny rostou, lidé prodávají své NFT aby vybrali zisk. Když však kryptoměny padají. Lidé se snaží své nakoupené kryptoměny prostřednictvím NFT rozmnožit do doby, než zase stoupne hodnota kryptoměn. Přehnaný strach a nejistota na trzích však škodí také NFT. Poslední, co chcete udělat při kolapsu trhů je investovat ještě do rizikovější NFT oblasti.

Shrnutí

Nejvíce to žije momentálně na Solaně, kde lze i nyní profitovat, pokud víte, kde hledat. Je důležité sledovat hlavně Twitter, kde umíte získávat poměrně dobré informace o začínajících ale i stávajících projektech. Najít dobrý projekt zabere dost času.

Pár dní dozadu jsme vytvořili Twitter účet, kde rozebíráme nové a stávající projekty na sítích Solana, Ethereum a Elrond. Můžete tak zdarma získávat přehled o zajímavých projektech.

Zdroj: Theblockcrypto

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.