Connect with us

Kryptoměny

eBay brzy začne akceptovat jako platidlo i kryptoměny

Zveřejněno

Ebay
Pixabay.com

Společnost eBay oznámila, že v dohledné době zpřístupní na své platformě možnost nakupovat zboží a různé digitální produkty skrze kryptoměny. Chce tím rozšířit svoji zákaznickou základnu.

Informaci potvrdil v pondělí generální ředitel eBay Jamie Iannnone, který naznačil, že eBay, který patří mezi nejstarší platformy elektronického obchodu, se chce stát atraktivnějším i pro Generaci Z a Mileniály. V interview pro The Street uvedl, že možnost přijímání kryptoměn sledují již delší dobu a že podstatné prohlášení v této věci pravděpodobně přijde během nadcházejícího „dne investorů“ 10. března.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

CEO eBay v rozhovoru pro The Street také zmínil nezaměnitelné tokeny, tedy NFT, což naznačuje, že eBay by chtěl sehrát svoji roli i v tomto novém fenoménu kryptoměnového světa.

Orientaci na kryptoměny naznačila tato společnost již koncem roku 2021, když uvedla, že mění své zásady tak, aby se stala místem „na nákup a prodej čehokoli, ať už jde o fyzickou nebo digitální komoditu.“

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.