Connect with us

Bitcoin

Elon Musk bude už zítra hovořit o Bitcoinu s Jackem Dorseym či Adamem Backem

Zveřejněno

Musk, Back, Dorsey
The B Word

Elon Musk se už zítra zúčastní diskuse o Bitcoinu v rámci akce „The B Word„. Jde o akci, jehož cílem je „dymestifikovat a destigmatizovat“ hlavní příběh o Bitcoinu, vyvrátit mýty o BTC, které škodí jeho pověsti (zejména pokud jde o způsob jeho (ne) ekologické těžby) a také zvýšit povědomí institucí o tom, jak do něj mohou investovat. Téma institucionální adopce BTC by měla být vůbec hlavním ématem celé akce.

Akce „The B Word“ se uskuteční 21. července, přičemž kromě kontroverzní kryptopostavy, ale zároveň respektovaného podnikatele a vědce Elona Muska se jí zúčastní i:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
  • Jack Dorsey, zakladatel a šéf firem Twitter a Square
  • Catiehe Woodová, zakladatelka a CEO investičního giganta Ark Invest
  • John Newbery, ředitel Brink
  • adam Back, spoluzakladatel a CEO Blockstream
  • Lyn Alden, zakladatelka Lyn Alden Investment Strategy
  • Nic Carter, zakladatel Castle Island Ventures a spoluzakladatel Coin Metrics

Repertoár mimořádně zajímavých hostů slibuje zajímavou diskusi, ale pochopitelně největší pozornost bude soustředit na vyjádření Elona Muska, který, jak se zatím zdá by mohl být před debatou v pozici jakéhosi největšího kritika Bitcoinu, respektive v roli jakési „umírněné opozice“. Musk, ačkoli jeho Tesla i díky němu investovala do BTC 1,5 miliardy dolarů, na rozdíl od ostatních hostů totiž kritizuje neekologický způsob jeho těžby či špatné škálování, což dokonce mohlo z části kvůli jeho silnému mainstreamovému vlivu ovlivnit i samotnou cenu Bitcoinu. Známý vizionář je rovněž velkým propagátorem meme kryptoměny Dogecoin, která je v bitcoinové komunitě spíše pro smích, než aby si v ní budovala alespoň patřičnou dávku respektu.

Otázkou tedy je, jak bude Elon Musk reagovat na argumenty ostatních hostů týkajících se tématu těžby BTC a toho, zda v konečném důsledku nemůže Bitcoin jako takový přispět k rozvoji ekologičtější produkce energie jako takové.

Nutné je poznamenat, že Musk na rozdíl od většiny ostatních pozvaných hostů není považován za odborníka na Bitcoin, ale jeho názory jsou mimořádně sledované zejména běžnou investorskou komunitou díky kouzlu, které si kolem sebe tento vizionář lety vybudoval. Ať už totiž bitcoineři totiž chtějí, nebo ne, jde o člověka, který plánuje poslat lidi na Mars (což zdá se není jen utopie) a tak jeho slova stále respektuje více než dostatek lidí.

Jak tedy dopadne diskuse Elona Muska s respektovanými bitcoinovými maximalisty typu Jack Dorsey či Adam Back? Určitě se o tom dočtete v následujících dnech i na našem webu Kryptonovinky.sk.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.