Connect with us

Kryptoměny

Fámy o finančních problémech burzy KuCoin – CEO tvrdí, že nejsou pravdivé

Zveřejněno

Otáznik
Pixabay.com

Několik populárních kryptoměnových účtů na Twitteru začalo upozorňovat na finanční problémy kryptoměnové burzy KuCoin, které by údaje mohly vést k zákazu výběru finančních prostředků z této platformy po vzoru platformy Celsius, které hrozí bankrot.

K fámám o problémech se přidaly i sledované účty tradera @KongBTC a analytika @otteroooo, kteří vyzvali své sledovatele na této sociální síti, aby si vybrali prostředky z KuCoin, než mají čas, přičemž konstatovali, že burza může brzy tuto možnost zablokovat.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

https://twitter.com/otteroooo/status/1543029106551296000

Spekulace o problémech KuCoin jsou spojovány i s kolapsem kryptoměny Terra (LUNA), jejího algoritmického stablecoinu UST a také vážným problémem investičního fondu Three Arrows Capital, jelikož KuCoin měl mít prý výrazné expozice vůči těmto tokenům.

CEO KuCoin Johnny Lyu však tyto fámy důrazně odmítl a tvrdí, že KuCoin má silnou pozici, které podporuje i nedávné nové kolo financování v hodnotě 150 milionů dolarů, čímž hodnota společnosti stoupla na 10 miliard USD. Poukázal také na skutečnost, že burza v současnosti přijímá nové zaměstnance na několik pozic a požádal investory, aby si udělali „vlastní úsudek“ před tím, než budou důvěřovat neověřeným FUD (poplašným zprávám) z Twitteru.

Lyu také upozornil, že vůči šiřitelům těchto zpráv může burza podniknout odvetné právní kroky. ,,Vůči FUderům, kteří záměrně šíří neověřené informace, si KuCoin vyhrazuje právo podniknout právní kroky. Nešiřte poplašné zprávy, budujte,“ vzkázal.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.