Connect with us

Bitcoin

Fundstrat Advisors očekává brzký růst Bitcoinu k ceně 9000 dolarům

Zveřejněno

Tom Lee
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Většina kryptoměn je připravena na to, aby zaznamenala další zisky. Tvrdí to na základě své technické analýzy analytická společnost Global Advisors, jejímž zakladatelem je známý Wall Street stratég Tom Lee.

Podle technického stratéga Fundstratu Roba Slyumera je relative-Strenght-index hybnosti v neutrální pozici, což je podle jeho názoru v souladu se silnými trendovými trhy. Doporučuje proto, aby investoři zůstali po velkém květnovém růstu bitcoinu trpěliví a připravili se na další růst trhu.

,,Zdá se, že další pokus směrem vzhůru se rýsuje pro většinu kryptoměn. Zvyšte expozici,“ prohlásil. ,,Očekáváme, že Bitcoin začne další rally od současné úrovně někde směrem k rezistenci mezi 8 800 dolary a 9 000 dolary.“

Podle Toma Leeho vypadá velmi dobře i litecoin. Poukázal na jeho nedávný působivý růst a konstatoval, že podle jeho názoru má aktuálně namířeno k další rezistencí na ceně 145 dolarů.

Lee už minulý měsíc konstatoval, že krypto zima definitivně skončila, ale je známo, že loni se v prognózách ceny Bitcoinu výrazně mýlil. Až do třetí čtvrtiny roku odhadoval, že Bitcoin bude útočit na své nové all-time-high, tedy přes 20 000 dolarů, ale nakonec Bitcoin klesl až k ceně pod $ 4000. Lee svou mylnou predikci trhu přiznal, ale konstatoval, že velmi negativní vliv na trh měl hardfork kryptoměny Bitcoin Cash, co se prostě nedalo předvídat.

Zajímavou predikci pro Bitcoin vyslovil tento týden i analytik Oliver Isaacs, který si myslí, že BTC bude do konce roku stát 25 tisíc dolarů. K této ceně ho požene několik katalyzátorů – geopolitické, technologické i regulační. Pokud jde o geopolitický vliv, míní, že obchodní válka mezi USA a Čínou vede k tomu, že mnoho investorů z Číny ukládá své investice do Bitcoinu namísto toho, aby držely jüan, který aktuálně ztrácí hodnotu.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.