Connect with us

Ethereum

Google spustil odpočet do merge Ethereum. Váží si dlouholeté práce vývojářů

Zveřejněno

google pc
Zdroj: Unsplash.com

Google v některých regionech proaktivně podporuje odpočet do merge Ethereum – tedy přechodu této kryptoměny na konsensus Proof of Stake (PoS).

Podle informací více kryptoměnových portálů spustil Google ve svém vyhledávači novou funkci, která vám při zadání kombinace slov „The Merge“ nebo „Ethereum Merge“ zobrazí odpočet do této v rámci kryptoměnové komunity dlouhodobě očekávané události.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Vývojář Google Cloud Sam Padilla ve tweetu z 9. září, který poukázal na tuto malou zajímavost, konstatoval, že ze strany společnosti Google jde o „malé zábavné překvapení“ a o „způsob, jak ukázat, že si váží práce, na které se dělá už léta.“

Padilla zároveň prozradil, že na této funkci pracoval tým Google Search and Labs a že přispěl svým dílem k tvoření diskuze, která vedla k implementaci tohoto časovače. Padilla také zmínil, že časovač je přímo spojen s blockchainem a aktualizuje odpočet do sloučení v reálném čase. ,,Základní údaje se získávají přímo z blockchainu prostřednictvím některých uzlů, které provozujeme.”

Vizualizace pand, které se k sobě blížícím se klíčovým okamžikem postupně přibližují, je dalším mylným náznakem postupného rostoucího zájmu Google o sektor kryptoměn. Děje tak pár měsíců od momentu, kdy firma založila tým specializující se na Web3 fungující pod hlavičkou Google Cloud.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.