Connect with us

Bitcoin

Graycale po spuštění reklamy na Bitcoin zažila nejlepší týden v historii

Zveřejněno

grayscale
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Společnost Grayscale Investments právě v týdnu, kdy zahájila svou masivní mediální televizní kampaň napříč celými Spojenými státy s cílem propagovat kryptoměny v čele s Bitcoinem, ohlásila, že má za sebou z pohledu přílivu investic nejlepší týden v historii.

Touto novinkou se pochlubil CEO společnosti Barry Silbert, který uvedl, že Grayscale zaznamenala v průběhu posledních 7 dnů investice do jejích produktů v celkové hodnotě 217 milionů dolarů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

VIDEO: Bitcoin zažije největší mediální kampaň v historii. Spouští ji Grayscale

Nejvíce směřovalo do jejího produktu Bitcoin Trust Fund s ohodnocením 167 932 466 amerických dolarů. Takovou sumu oznámila i Americké komisi pro cenné papíry a burzu (SEC), jelikož produkty Grayscale jsou skrz ni regulovány, což poutá zájem zejména institucionálních investorů.

Cointelegraph doplnil, že Grayscale, který v předchozích měsících jistý čas skupoval z trhu více Bitcoinů, než se stíhalo v daný čas vytěžit, má aktuálně pod kontrolou 409 131 BTC, které prakticky stahuje z oběhu, protože s nimi neoobchoduje a jen je drží pod svou zprávou pro klienty.

VIDEO: Jak správně držet kryptoměny. Nepodceňujte bezpečnost jejich úschovy

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.