Connect with us

Bitcoin

Hackli jihokorejský vládní YouTube kanál. Vysílal video s Muskem o kryptoměnách

Zveřejněno

YouTube
Zdroj: Pexels.com

Oficiální Youtube kanál vlastněný jihokorejskou vládou byl napaden hackery, který na něm spustili falešná videa s Elonem Muskem.

Hack YouTube kanálu jihokorejské vlády se měl stát v sobotu 3. září a měl vést k několikahodinovému vysílání falešných videí s Elonem Muskem, které souvisely s kryptoměnami. Hack později potvrdil i samotný Google (Alphabet) vlastnící Youtube a kanál byl údajně vrácen do správných rukou během několika následujících hodin.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Napadený kanál byl v době hacku přejmenován na název SpaceX Invest za zobrazoval videa CEO SpaceX nejbohatšího muže planety Elona Muska vyprávějícího o digitálních aktivech, ačkoli není zřejmé, zda tato videa měla vést k propagaci falešných investičních schémat spojených s kryptoměnami.

Útok na oficiální YouTube jihokorejské vlády následoval po nedávném napadení kanálu Jihokorejské organizace cestovního ruchu, který se udál začátkem minulého týdne. To naznačuje, že hackeři se specializují v těchto dnech na jihokorejské vládní cíle.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.