Connect with us

Bitcoin

Instituce jsou zpátky ve hře – kryptofondy rostly třetí týden v řadě!

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Pexels.com

Zatímco obnovení zájmu institucí o investice do kryptoměn bylo v předchozích dvou týdnech jen velmi mírné, data za posledních 5 pracovních dnů se jeví už o něco optimističtěji – instituce totiž nalily do kryptofondů dalších 85 milionů dolarů.

Výsledky kryptofondů za předchozí pracovní týden vždy v pondělních podvečerních hodinách zveřejňuje společnost CoinShares. Ta kromě výsledků jejích dvou fondů CoinShares XBT a CoinShares Physical informuje také o tom, jak se dařilo Grayscale, 3iQ, 21Shares, Purpose, ProShares a ETC Group.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Z nejnovějších čísel je zřejmé, že minimálně zatím se přerušilo období odlivů kapitálu z těchto fondů, které začalo v prosinci a znamenalo celkový úbytek 530 milionů dolarů během 5 týdnů (procentuálně k celkové spravované hodnotě (AUM) šlo o největší odliv od bearmarketu v roce 2018 pozn.red.). Minulý týden byl již třetí v řadě, ve které skončily kryptofondy v kladných hodnotách – dohromady tak bilance kryptofondů za tři týdny stoupla o 113 milionů dolarů.

Bitcoinu se dařilo, Ethereum stále ne

Akreditovaní investoři, mezi nimiž jsou zejména instituce, v uplynulém týdnu investovali zejména do Bitcoinu, jehož celkové AUM stouplo za dané období o 71,4 milionu dolarů. Zájem byl i o koš různých digitálních aktiv, do kterého bylo nalito 15.5 milionů USD. V plusových hodnotách skončily i Solana (+$2,4m), Polkadot (+$2,2m) a Cardano (+$1,1m).

Naopak už devátý týden v řadě se v kryptofondech nedaří Ethereum, ze kterého tentokrát odešel kapitál v částce 8,5 milionů dolarů. Od úvodu letošního roku jde už o odliv 119 milionů USD. V červených číslech skončily, byť jen velmi mírně, i Binance Coin a Tron.

Zdroj: medium.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.