Connect with us

Kryptoměny

Jack Dorsey popřel možnost, že by se Twitter přidal k Libře

Zveřejněno

Jack Dorsey Twitter Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladatel a CEO Twitteru Jack Dorsey dal jednoznačně najevo, že Twitter a ani jeho druhá společnost Square nemají zájem stát se členy projektu Libra Association a tedy podílet se na existencí kryptoměny Libra.

Dorsey to prohlásil během rozhovoru s redaktorem Alexem Werpinem, kde bylo jeho prohlášení na toto téma více než jednoznačné – Twitter zůstane míle vzdálený od Facebooku a jeho stablecoinu Libra v roce 2020, kdy má být uveden na trh.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Když se ho redaktor zeptal, jestli by si někdy v budoucnu uměl představit spolupráci ohledně Libry, odpověděl ještě suverénněji „Hell no„, což znamená ve volném překladu „v žádném případě„.

Jack Dorsey je známý jako obrovský fanoušek Bitcoinu, který již několikrát označil za budoucí hlavní peníze internetu. Vedle toho několikrát popřel fámy o tom, že by Twitter nebo Square plánovali po vzoru Facebooku vlastní digitální měnu. Naopak skrz firmu Square neustále investuje do vývoje a pokroku samotného Bitcoinu, přičemž financuje několik bitcoinových developerů, kteří pracují na vývoji aplikace Square Crypto.

,,Myslím, že vsadit na Bitcoin je nejlepší možnost, protože je nejodolnější, funguje okolo 10 let, má vynikající značku a zvládl mnoho testů. Když se podívám na všechny kryptoměny, které by mohly naplnit úkol stát se hlavní měnou internetu, Bitcoin má na to nejlepší předpoklady,“ řekl.

Pokud jde o kryptoměnu Libra a Facebook, vyjádřil názor, že média se na tento projekt soustředí až přehnaným způsobem.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.