Connect with us

Kryptoměny

Justin Sun popřel obvinění. Ukázal video, které natočil v San Franciscu

Zveřejněno

Justin Sun
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Včera jsme vás na základě informací, které publikoval Twitter účet portálu CoinDesk informovali, že šéf kryptoměnového projektu Tron (TRX), Justin Sun, má údajně zákaz vycestovat z Číny, protože je vyšetřován v souvislosti s podezřením týkajícími se praní špinavých peněz.

Právě tato podezření měla být podle čínských zdrojů, na které se odvolával CoinDesk, hlavním důvodem, proč Justin Sun musel odložit plánovaný dlouhý oběd s třetím nejbohatším člověkem na světě Warrenem Buffettem, kterého se měli zúčastnit i další přední zástupci kryptoprůmyslu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Sun na spekulace o policejním vyšetřování reagoval na Twitteru odvysíláním živého videa, ve kterém všechny fámy popřel a uvedl, že informace, podle kterých nemůže opustit Čínu na základě obvinění z praní špinavých peněz, hazardních her a šíření pornografie, jsou nepravdivé.

Na videu je vidět, že se nachází v San Francisku (a tedy ne v Číně) a po jeho boku je Cliff Edward, komunikační ředitel tronu.

Zprávu o nelegální činnosti Justina Suna začal jako přímé odpovědnosti výrobců šířit čínský mediální kanál Caixin, který uvedl, že zákony v Číně neumožňují vyšetřovaným osobám opustit zemi v rozmezí od jednoho měsíce až po rok.

Zpráva však zároveň informovala, že v době publikace nebylo jasné, kde se Sun nachází. Otázkou tedy je, zda Čína opravdu vyšetřuje Suna, který měl to štěstí, že nebyl mezitím v Číně), nebo jde o absolutní nesmysl. To ukáže pravděpodobně až čas.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.