Connect with us

Kryptoměny

Justin Sun z Tronu (TRX) se konečně setkal s Warrenem Buffettem

Zveřejněno

justin-sun
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladatel a generální ředitel Tronu (TRX) Justin Sun se konečně setkal s miliardářem Warrenem Buffettem. Příležitost povečeřet s jedním z nejbohatších lidí světa získal díky tomu, že vyhrál charitativní aukci v hodnotě 4,5 milionu dolarů.

Kontroverzní čínský podnikatel, který stojí nejen za kryptoměnou TRX, ale přes Tron koupil i známou torrentovou službu BitTorrent, se setkal s Buffettem v jeho soukromém venkovském sídle v Nebrasce. Na oběd si mohl pozvat několik hostů, mezi nimiž nechyběl zakladatel Litecoinu Charlie Lee, finanční ředitel burzy Huobi Chris Lee, vedoucí nadace Binance Foundation Helena Hai a generální ředitel eToro Yoni Assia.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Byla to pro mě velká čest. Jsem vděčný za možnost večeřet s mužem, který má takové vidění a vizi, jako Warren Buffett. Vždy si budu pamatovat na jeho laskavost a podporu a vezmu si k srdci jeho rady, aby se Tron stal lepším ekosystémem a byl schopen dělat byznys se všemi možnými partnery v blocklchainovém průmyslu a také mimo něj,“ řekl po večeři Sun.

Setkání Justina Suna s Warrenem Buffettem bylo několikrát odloženo, až začaly vznikat pochybnosti o tom, jestli se to vůbec někdy stane. Zakladatel TRONu chtěl tento oběd využít k tomu, aby přesvědčil Buffetta o přínosu a významu kryptoměn. Buffett vícekrát v minulosti označil Bitcoin za nesmysl. Zda po večeři změnil názor zatím není známo …

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.