Connect with us

Bitcoin

Kevin O’Leary očekává, že kryptoměny zažíjí ještě další pád: Přijde totální panika

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kevin O’Leary, hvězda Shark Tank, si myslí, že trh s kryptoměnami ještě nenašel úplné dno. To bude podle něj spojeno s totální panikou a masivní volatilitou. Pro kryptoměny však nebude znamenat úplný konec.

Navzdory kolapsu LUNA a UST a také čerstvým bankrotům firem Voyager Digital, Three Arrows Capital či lending platformy Celsius si Kevin O’Leary myslí, že trh s kryptoměnami se ještě nedostal do své nejbolestivější fáze. V rozhovoru pro Cointelegraph uvedl, že mu stále chybí „ skutečně velká událost “, kterou jsme viděli v předchozích cyklech, která by způsobila finální crash.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

O’Leary naznačil, že bankroty Celsius či Voyager mohou být z dlouhodobého hlediska pro kryptoměny dobrou zprávou, protože konstatoval, že jsou důsledkem „idiotských manažerů “, které prostě bylo nutné odstranit, aby bylo celé odvětví životaschopnější.

,,Je nešťastné, že tyto firmy klesly na nulu, ale nahradí je mnohem silnější druhy,“ použil přirovnání spojené s evolucí.

Na slova O’Learyho navázal CEO WonderFi Technologies Ben Samaroo , který byl také přítomen při moderovaném rozhovoru Cointelegraph, který uvedl, že současný bearmarket je „druhou vlnou kanadské kryptokrize“. Ta první přišla po krachu již neexistující burzy QuadrigaCX v roce 2019, která po nečekané smrti jejího zakladatele Garryho Cottena s sebou „pohřbila“ i 145 milionů dolarů poškozených klientů.

CEO WonerFi si myslí, že tato druhá vlna spojovaná i se zmiňovanými problémovými firmami (a snad i krachem algoritmického stablecioinu UST od LUNA) povede k tomu, že regulační orgány se více zaměří na firmy, které podnikají s kryptoměnami, aby byli investoři v budoucnu lépe chráněni.

Regulace stablecoinů bude velkou výzvou

O’Leary i Samaroo se shodli, že velkou překážkou bude regulace stablecoinů, přičemž „ Shark Tank“ tvrdí, že čím více jich bude, tím to bude lepší (přirovnal je ke komoditám, kterých existuje mnoho), ale je nutné, aby si byli schopné držet svou fixaci k podkladovému aktivu.

Zajímavé je také to, že kolaps UST od LUNA označil za „dobrý“, jelikož směrem do budoucna tato událost ukázala, kam cesta nevede. Zaujalo však i to, že zmínil zakolísání stablecoinu USDT, který v květnu nakrátko klesl k ceně 0,95 USD (ztratil 100% pegging s dolarem), čímž naznačil, že v největší stablecoin na trhu nemá 100% důvěru.

,,Upevnění lana (u stablecoinů ) bude pro regulátory velkým problémem, protože zvažují, které stablecoiny jsou přijatelné pro použití na platformách,“ dodal.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.