Connect with us

Analýzy

Klesající nálada na Cronosu (CRO)

Zveřejněno

Cronos
Cronos

V další analýze, kterou pro vás vydáváme ve spolupráci s Crypto Kingdom, se dozvíte více o aktuální situaci na kryptoměně Cronos. Ve videu navíc mimo současné situace v kontextu s fundamentem a technickou analýzu řešíme i situaci na bitcoinu.

Co je to Cronos?

Cronos je nativní kryptoměna známé centralizované směnárny Crypto.com. Její využití však v současnosti není jen přímo uvnitř burzy, ale rovnou i na dvou blockchainech ekosystému Crypto.com, který je podobný např. tomu, jenž známe z Binance Coinu. Existuje zde tedy blockchain určený zejména pro vyrovnávání transakcí a nový blockchain, který je zaměřen na smart kontrakty a využití ve světě DeFi, NFTs atd.

Rebranding na Cronos

Tou největší událostí ekosystému Crypto.com bylo asi spuštění nového blockchainu Cronos. Ten nabízí možnost využívání smart kontraktů, s čímž se pojí i právě zmíněné oblasti jako DeFi atd. Cronos byl poté spuštěn již v listopadu minulého roku a od té doby se tomuto blockchainu značně daří. Jen podle webu DeFiLama se stal Cronos za poslední 3 měsíce 9. největším blockchainem z pohledu uzamčené hodnoty v jeho produktech. Stejně tak roste i počet uživatelů a celkové využívání tohoto blockchainu.

K růstu je poté určitě důležité dodat, že mimo samotné funkcionality vděčí Cronos i značce, která za ním stojí. Crypto.com je v kryptosvětě známá firma, která navíc rozhodně má prostředky na propagaci. To můžeme vidět např. na různých sponzorských partnerství, kdy se Crypto.com dostalo do mnoha sportovních soutěží a vlastní reklamu měli i třeba v průběhu Super Bowl 2022. Pro Cronos je však důležitější fond pro podporu vývoje na tomto blockchainu ve výši 100 milionů dolarů. Na ten chtějí navíc navazovat dalšími podobnými fondy a granty.

S rozvojem Cronosu se také pojí rebranding Crypto.com/Crypto.org tokenu. Ten se nově jmenuje Cronos, a to právě podle nového blockchainu. Crypto.com tak chce dát větší důraz na decentralizaci a podtrhnout, že nový blockchain mají a funguje (i když je stále v Mainnet Beta verzi). Tokenomika ani způsoby využití tokenu se však s rebrandingem nemění.

Kdy Cronos (CRO) nakoupit?

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto textu jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Jako zajímavé hladiny pro nákup se nám v Crypto Kingdom zdají hodnoty mezi 0,2-0,3 USD, kde vidíme dlouhodobý support. Na druhou stranu je ale v současnosti s vyostřující se situací na Ukrajině predikovat cenu altcoinů a ve výsledku i jiných aktiv. Stále je určitě reálný propad na bitcoinu i dalších kryptoměnách, které by obchody mohlo narušit. Krátkodobější obchody na Cronosu poté budeme řešit až po přerušení klesajícího trendu.

Autor analýzy

Ivo Čechman
Ivo je dlouhodobým nadšencem do kryptoměn, ve kterých se pohybuje již dlouhá léta. Znát jej můžete zejména z obsahu Crypto Kingdom, kde již od roku 2018 připravuje zejména vzdělávací obsah a fundamentální analýzy na delší časový horizont.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.