Connect with us

Bitcoin

Kraken: Většina VIP klientely očekává ATH Bitcoinu už letos

Zveřejněno

mesiac
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Z průzkumu, který provedla mezi svým klienty americká burza Kraken, vyplývá, že většina z nich očekává vytvoření nového cenového maxima Bitcoinu už před rokem 2021.

Průzkum byl proveden mezi 400 VIP obchodníky této burzy. 41% z nich se označilo za investory, 40% jako tradeři a 15% jako instituci. Zbývající 4 procenta respondentů lze zařadit do kategorie zpracovatelů plateb, minery a kryptosměnárny.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

84% z těchto respondentů spravuje kapitál v hodnotě méně než 10 milionů dolarů. 11% v rozmezí 10 až 50 milionů dolarů. Zbývajících 6 procent spravuje kapitál v hodnotě převyšující 50 milionů USD.

Průzkum zjistil, že dotázaní obchodníci v průměru odhadují cenu bitcoinu do konce roku 2020 na úrovni 22 866 dolarů. Pokud jde o Ethereum, to své all-time-high prý v tomto roce podle jejich předpovědí nedosáhne, ale vyšplhá se na cenu 810 dolarů, což znamená také výrazné posílení oproti současným necelým 130 USD.

Pokud jde o sentiment respondentů, 44% tvrdí, že kryptoměny jsou v býčím trhu, zatímco 22% hovoří o medvědem nastavení. 34% neumělo odpovědět.

Respondenti byli rozpolcení i v tom, co by mělo přispět k růstu cen kryptoměn. 19% věří, že to bude adopce. 15% vnímá jako hlavní předpoklad růstu cen blížící se halving Bitcoinu. 11% očekává, že k růstu pomůže politický konflikt, 11% se domnívá, že „strach ze zmeškané příležitosti“ a 9% uvedlo jako hlavní důvod hospodářskou krizi.

Respondenti měli uvést i 5 oblíbených altcoinů – na prvním místě se umístilo Ethereum. Následovaly Monero, XRP, Litecoin a Tezos. Zajímavé je, že až 44% uvedlo, že vůbec nepoužívají stablecoiny typu Tether (USDT).

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.