Connect with us

Ethereum

Kritizoval Ethereum, ale jeho firma nakoupila dalších 156 000 ETH

Zveřejněno

Ethereum Bitcoin
Pixabay.com

Generální ředitel firmy Three Arrows Zhu Su teprve nedávno kritizoval kryptoměnu Ethereum (ETH), ale ani to neodradilo jeho společnost, aby využila cenovou korekci ETH k dokoupení dalších 156 000 mincí této kryptoměny.

Three Arrows potvrdila, že koupila za více než půl miliardy dolarů 156 000 ETH skrze její hedgeový fond Three Arrows Capital (3AC). Vzhledem k předchozí kritice této kryptoměny ze strany jejího CEO tak šlo o překvapující krok, ačkoli tato společnost je jejím dlouhodobým investorem.

Ethereum kritizoval v listopadu

Zhu Su se pustil do kritiky Ethereum mezi 20. a 22. listopadem, kdy zveřejnil několik tweetů, ve kterých kritizoval tvůrce této kryptoměny z toho, že „opustili Ethereum komunitu“ a dostali tento blockchain do fáze, kdy je kvůli vysokým transakčním poplatkům dostupný pro běžné používání jen solventním hráčům. Zhu Su přitom uvedl, že Ethereum „masivně trpí dilematem zakladatelů, protože všichni jsou už příliš bohatí na to, aby si pamatovali, co se původně chystali udělat.“

CEO Three Arrows těmito vyjádřeními na sebe upoutal možná až příliš velkou pozornost a proto se následně snažil svá vyjádření zjemnit, když uvedl: ,,Miluji Ethereum a to, co znamená.”

17 dní od tweetů Zhu Su přišlo na peněženku, která je připisována jeho firmě, podle onchain analytické společnosti Nansen celkem 156 400 ETH v hodnotě 673,37 milionů dolarů. Téměř všechny tyto Ethery byly na ni připsány z burz Binance, FTX a Coinbase.

Zhu následně v reakci na tweety bloggera Wu Blockchain tyto nákupy potvrdil a přestože uvedl, že Ethereum je stále nepoužitelné pro nováčky (kvůli vysokým transakčním poplatkům), velké výprodeje při panickém strachu byly prostě velkou příležitostí pro nákup. Z onchain dat vyplývá, že se tak opravdu i stalo, protože většina zmíněných Etherů přišla na zmiňovanou peněženku právě během „panického víkendu“.

Prodávali finančně negramotní?

V souvislosti s firmou Three Arrows a samotným Zhu Su se spekulovalo, zda kritika Ethereum nesouvisela s tím, že chce propagovat druhý produkt v jeho portfoliu, kterým je konkurenční kryptoměna Avalanche (AVAX). Nyní se zase spekulovalo, zda AVAX neprodal, aby nakoupil Ethereum, což odmítl, když řekl, že mince AVAX, které vlastní, v žádném případě neprodával. ,,Tento propad Ethereum byl koupen od kohokoli, kdo byl dostatečně finanční negramotný, aby tento víkend prodával,” doplnil.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.