Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (10.4.): Bitcoin koreluje s altami, halving BSV a ztráty Novogratze

Zveřejněno

Bitcoin veľryba
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Pompliano popsal své portfolio během příprav na krizi

Známý propagátor Bitcoinu a partner ve společnosti Morgan Creek Capital Anthony Pompliano absolvoval online rozhovor s redakcí Cointelegraph, ve kterém vysvětloval, proč si myslí, že Bitcoin je nejlepším způsobem k zachování budoucího bohatství. Také popsal své aktuální investiční portfolio, kterému věří jako nejlepšímu řešení v čase příprav na ekonomické dopady krize související s pandemií koronaviru. Více se dočtete zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Kryptoměny korelují více než kdykoliv předtím

Korelace mezi zlatem a kryptoměnami byla tradičně slabá, ale po „Zeleném čtvrtku“ se to změnilo. Jak informoval Cointelegraph, korelace mezi Bitcoinem a zbylými 9 kryptoměnami z TOP 10 dosáhla bezprecedentní úrovně, zatímco korelace mezi Bitcoinem a zlatem se změnila dokonce na negativní. Důvodem nárůstu korelace mezi BTC a jinými kryptoměnami by mohla být údajně obecná úzkost a nejistota spojená s pandemií koronaviru a následky hospodářské krize.(Cointelegraph.com)

Bitcoin SV má za sebou první halving

Po Bitcoin Cash (BCH) se dočkal prvního halvingu i Bitcoin SV, tedy kryptoměna, která vznikla po hardforku BCH zhruba před 2 lety. Halving, tedy snížení odměny za vytěžení nových bloků Bitcoinu SV o polovinu z 12,5BTC na 6,25BTC se udál přibližně o [1:30] UTC. Cena této kryptoměny reagovala na halving negativně, když se za posledních 24 hodin propadla o téměř 10%. Pravdou však je, že ceny kryptoměn padaly obecně. Z týdenního pohledu je Bitcoin SV v plusu 10% az TOP10 kryptoměn se za toto období dařilo více jen Ethereum (+ 12%) a Tezosu (+ 19%).(Cointelegraph.com)

Galaxy Digital se stále nedaří podle očekávání

Největší investiční kryptobanka Galaxy Digital, za níž stojí miliardář Mike Novogratz, pokračuje ve svém trendu vykazování ztrát. Podle oficiálního sdělení z 8. dubna utrpěla firma ve čtvrtém čtvrtletí 2019 ztrátu 32,9 milionu dolarů, přičemž důvodem negativního výsledku byly ztráty související s propadem hodnoty digitálních aktiv v předchozích obdobích. Galaxy Digital vznikla počátkem roku 2018. Jejím cílem je institucializovat kryptoměnový průmysl. Už v prvním čtvrtletí existence však po propadu cen kryptoměn utrpěla ztrátu 134 milionů dolarů. Celkové roční ztráty v roce 2018 činily 272 milionů USD. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.