Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (11.7.): Binance, halving Litecoinu, problémy Tetheru a Libry?

Zveřejněno

Svet - kryptomeny
Svet - kryptomeny

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Binance oficiálně spustila „Binance 2.0“ s margin tradingem

Největší kryptoburza současnosti podle denního objemu obchodů, Binance, oficiálně spustila svou novou verzi s označením „Binance 2.0“, jejíž součástí je i margin trading. Binance popisuje přechod do fáze „Binance 2.0“ jako krok blíže k tomu, aby nebyla jen spolehlivým prostorem pro obchodování kryptoměn neprofesionálním, tedy malým investorů, ale aby byla stále atraktivnější i pro instituce. Více se dozvíte v tomto článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Burza Binance oficiálně spustila „Binance 2.0“ s margin tradingem

Halving může být šok pro minery Litecoinu, tvrdí Charlie Lee

Tvůrce Litecoinu (LTC), jedné z nejstarších kryptoměn, která vznikla již v roce 2011, Charlie Lee, uvedl, že blížící se halving (dělení odměny za vytížení bloku) může být pro těžaře této kryptoměny pořádný šok. V rozhovoru pro australskou stránku o kryptoměnách Mickey se Lee včera zamyslel nad tím, jaké může mít halving, naplánovaný na 8. srpna, důsledky pro celý ekosystém Litecoinu. Pokud vás toto téma zajímá, otevřete si článek.

Halving může být šok pro těžaře Litecoinu, tvrdí Charlie Lee

Hayes předpovídá zánik PayPalu. Banky budou mít také problém

Kryptoměna Facebooku může ohrozit centrální a komerční banky. PayPal nemá dokonce žádnou budoucnost. I takové odvážné tvrzení vyřkl CEO burzy BitMEX Arthur Hayes, který byl v rozhovoru pro tchajwanskou zpravodajskou síť BlockTempo během Asia Blockchain Summitu velmi přímý. Libra, kterou minulý měsíc představil Facebook s tím, že ji přivede na trh v příštím roce, u něj vzbuzuje nadšení a přikládá jí velkou váhu. Více se dozvíte zde.

Hayes předpovídá zánik PayPalu. Banky budou mít také problém

Libra se pravděpodobně nedostane na thajský trh

Kryptoměna Facebooku Libra může mít problem se vstupem na thajský trh kvůli nejistému právnímu postavení kryptoměn v této zemi. Sumaporn Manason, který má na starosti fiskální politiku země, uvedl, že Libra nespadá jako kryptoměna do žádného z místních finančních předpisů. ,, Kryptoměny nejsou v souladu se zákonem o měnách Bank of Thailand, protože nemají vlastnosti zákonného platidla, tak jak to stanovuje zákon,“ uvedl. Je tedy možné, že Libra se po Indii, což je pro Facebook vůbec největší trh, nedostane do další země, kde by mohla sklízet velký úspěch. Předpokládá se, že Libru zakáže i Čína a takové opatření udělá v rámci svého připravovaného zákona také Rusko formou přísných regulací. (Cointelegraph.com)

Tether má opět problém, působil v New Yorku?

Newyorská metropolitní Commercial Bank požádala společnost Tether, aby uzavřela své účty v bance, které u ní založila přibližně před půl rokem. ,,Metropolitní obchodní banka měla omezené podnikové účty s Tether Holdings LTC, iFINEX Inc a Digifinex Inc, všechny se zanedbatelnou aktivitou, a požádala o uzavření těchto účtů po méně než 5 měsících od jejich otevření,“ uvedl pro Cointelehraph mluvčí banky. Pokud se vám jeví tato informace jako nepodstatná, musíme vám připomenout, že Tether dosud tvrdil před soudem ve státě new York, že v tomto americkém státě nepůsobí. Účty vedené v newyorské bance však tuto skutečnost vyvracejí. Generální prokuratura včera předložila téměř 30 dokumentů, které prokazují, že společnosti Bitfinex a Tether opravdu působily a podnikaly v New Yorku a tedy žaloba generální prokuratury vůči Tetheru je legální a oprávněná. (Cointelegraph.com)

Rychlé zprávy

SAMSUNG: Jihokorejský technologický gigant Samsung oznámil v rámci tiskové zprávy, že na svém webu zveřejnil novou verzi softwaru Samsung Blockchain SDK, který nabízí správu účtů a zálohování, usnadnění plateb a digitálního podpisu, úložiště Samsung Keystore pro soukromé klíče a podporu cold Wallets.

VISA: Globální platební procesor VISA oznámil svou druhou investici do sektoru kryptoměn. Tentokrát investoval přibližně 40 milionů dolarů do vývoje institucionální služby pro úschovu kryptoměn Anchorage, která dříve již získala dotaci 17 milionů dolarů od investiční firmy Andreessen Horowitz.

FED & LIBRA: Jerome Powell, předseda Federálního rezervního systému USA (FED) konstatoval, že Facebook musí uspokojit všechny požadavky regulátorů v případě své kryptoměny Libra. Zejména musí vyřešit otázky týkající se rizika praní peněz. ,,Myslím, že aniž nemůže jít vpřed .., „upozornil.

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.