Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (13.2.): O halving je zájem, Forbes & akcie Caanan

Zveřejněno

Bitcoin halving
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Google Trends: Vyhledávání „Bitcoin halving“ potvrzuje pozitivní sentiment

Google Trends je užitečný nástroj, pokud chcete zjistit, jaký je aktuálně zájem ve vyhledávání vámi vybraných slov. V případě Bitcoinu a s ním souvisejících slovních kombinací je to dobrý indikátor toho, zda stoupá obecný zájem o toto téma. Podívali jsme se na to, jak se z dlouhodobého pohledu vyvíjí vyhledávání Bitcoinu a spojení Bitcoin halving. Více se dozvíte zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Forbes zveřejnil seznam TOP50 FinTech firem. Šest z nich souvisí s blockchainem

Magazín Forbes zveřejnil seznam 50 nejlepších FinTech společností pro rok 2020. Dostalo se na něj i šest firem, které poskytují služby související s blockchain technologií. Úspěšnými blockchain firmami v TOP50 se letos staly Axon, Chainalysis, Coinbase, Everleder, MakerDao a Ripple. Pokud vás zajímá více, otevřete si tento článek.

Coinbase Pro spouští funkci obchodování na páku

Americká burza Coinbase Pro patřící pod směnárnu Coinbase začala podporovat obchodování na páku. Její vybraní zákazníci mohou nyní používat 3-násobnou obchodní marži. Funkce má několik omezení týkajících se regionů a také statusu zákazníka. Více se dozvíte zde.

Akcie čínského mining giganta se probouzejí k životu

Akcie čínského mining giganta Canaan, které se staly v posledním čtvrtletí 2019 prvními veřejně obchodovanými akciemi těžební bitcoinové společnosti na americké burze Nasdaq, se probouzejí k životu. Po prvotním IPO, v jehož rámci firma získala o 75% méně financí, než si představovala, se cena propadla z původní hodnoty 13 dolarů v polovině prosinci pouze na 4,65 USD. Aktuálně však už stoupla nad 8 dolarů. Canaan je hlavním konkurentem největšího výrobce těžebních zařízení Bitman, který stejně tak sídlí v Číně a rád by se stal obchodovatelnou společností na americkém trhu.(Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku. 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.