Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (17.12.): Halving Bitcoinu, McAfee kandiduje a staking Cardano

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Willy Woo: Tentokrát je nálada před halvingem Bitcoinu medvědí

Blížící se halving, který nastane v květnu 2020, je dlouhodobě považován za nejdůležitější fundament, který by měl přispět k výraznému růstu ceny Bitcoinu v letech 2020 až 2021. Nepříznivý vývoj jeho hodnoty, která se včera propadla pod $ 7000 však zvyšuje obavy, že halving tentokrát ceně BTC výrazněji nepomůže. Naznačil to i populární trader a analytik trhu s kryptoměnami Willy Woo. Opačný názor má však Alstair Milne. Přečíst celý článek zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Willy Woo: Tentokrát je nálada před halvingem Bitcoinu medvědí

Ponzi schéma PlusToken prý nedisponuje takovým množstvím BTC, jak se tvrdilo

Čínské Ponzi schéma PlusToken, které údajně měo v posledních měsících přímým způsobem negativně ovlivnit cenu Bitcoinu podle blockchainové analytické firmy Chainalysis ve skutečnosti disponovala menším množstvím BTC, než se předpokládalo. Podrobněji jsme se tomuto tématu věnovali v tomto článku.

Ponzi schéma PlusToken prý nedisponuje takovým množstvím BTC, jak se tvrdilo

Cardano hravě překonalo DPoS pooly konkurenčních EOS a Tron

Už včera jsme vás informovali, že Cardano úspěšně spustilo testnet fáze Shelley, v rámci kterého byl spuštěn i dlouho očekávané staking. Zapojených je do něj již více než 2,6 miliardy tokenů ADA v 281 různých staking poolech. Je to 10-krat více poolů, než mají EOS nebo Tron. Charles Hoskinson, ředitel týmu IOHK a vedle toho zakladatel a hlavní tvář Cardano, uvedl, že cílem je vytvoření až 1 000 staking poolů. Více jsme se tomuto tématu věnovali zde.

Cardano hravě překonalo DPoS pooly konkurenčních EOS a Tron

John McAfee dočasně přestane propagovat nové kryptoprojekty

Kontroverzní propagátor kryptoměn a odborník na IT bezpečnost John McAfee uvedl, že přestal s propagací nových kryptoměnových projektů, protože se musí soustředit na svou prezidentskou kampaň. ,,Lidé se mě ptají, proč už neuskutečňuji promoakce související s blockchainem. Je to velmi časově náročné. Moje prezidentská kampaň začne v lednu a nemohu dělat obojí. V žádném případě se nevzdávám kryptoměn, pouze se vzdávám svého úkolu propagace nových konkrétních projektů,“ vysvětlil na Twitteru. McAfee, který kandiduje na amerického prezidenta z azylu a rozhodl se vstoupit do kampaně ačkoli ví, že nemá absolutně žádnou šanci na vítězství. ,,Nechci být prezident. Chci pouze propagovat kryptoměny na národní scéně,“ uvedl své důvody.(Cointelegraph.com)

Chcete stakovat ADA v peněžence Daedalus? Přečtěte si CZ návod

Jeden z nejzajímavějších kryptoměnových projektů Cardano (ADA) vstupuje do nové éry. Před dvěma dny byla úspěšně spuštěna testnet fáze Shelley, která vede ke kompletní decentralizaci celého projektu a zároveň přináší odměny držitelům ADA tokenů formou stakingu. Pokud vás zajímá možnost stakingu ADA, český projekt Cardanians.io napsal podrobný návod jak na to. Více se dozvíte v tomto článku.

Chcete stakovat ADA v peněžence Daedalus? Přečtěte si český návod

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na  Facebooku. 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.