Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (19.7.): Uznání pro nezničitelný Bitcoin a další TOP zprávy

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Bitcoin poprvé dostal „áčkový“ rating!

Americká ratingová agentura Weiss Crypto Ratings, sesterská společnost etablované ratingové agentury Wesis Ratings, která jako první začala udělovat ratingy digitálním měnám, poprvé v historii udělila áčkové hodnocení – dočkal se jí Bitcoin. Více se dozvíte v tomto článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin poprvé dostal „áčkové“ hodnocení od Weiss Ratings

Znáte nejdůležitější čas pro trading bitcoinu?

Analytická společnost zabývající se kryptoměnami LongHash zjistila, že Bitcoin zažívá největší míru volatility v čase [1:00] AM UTC, čili o třetí hodině ráno našeho středoevropského času (CET). V tomto čase Bitcoin mezi lety 2017 až 2019 zaznamenal nejvíce denních „highs“ (nejvyšších cen) a „lows“ (nejnižších cen), čili vykazoval známky největší volatility v průběhu daného dne. Podrobnosti jsme shrnuli zde.

Znáte nejdůležitější čas pro trading bitcoinu? Studie ho odhalila

Republikán McHenry: Americká vláda nedokáže zabít Bitcoin

Americký republikánský politik Patrick McHenry zastupující v kongresu Severní Karolínu, včera řekl, že vláda Spojených států není schopná zničit Bitcoin. Uvedl to během rozhovoru pro relaci „Squawk Box“ v televizi CNBC. Více o tomto zajímavém prohlášení jsme shrnuli v tomto článku.

Republikán McHenry: Americká vláda nedokáže zabít Bitcoin

Stephenson popřel, že je Satoshi Nakamoto

Neal Stephenson, populární autor sci-fi knih, je polichocen tím, že se spekuluje o tom, že právě on by mohl být záhadným tvůrcem Bitcoinu Satoshim Nakamoto. V rozhovoru pro podcast Tylera Camerona však uvedl, že doufá, že tuto spekulaci nikdo nebere vážně. ,,Je to lichotivé, že si někdo představí, že mám matematické know-how potřebné k tomu, abych udělal něco jako blockchain. Vyžaduje si to velmi vysoký stupeň znalostí v oblasti kryptografie a programování, které určitě přesahují mé schopnosti. A rozhodně nemám životní styl osoby, která by měla tolik peněz,“ uvedl. Stephenson začal být spojován se Satoshim Nakamoto zejména díky knize Cryptonomicon z roku 1999.

Roubini: Na BitMEXu se perou peníze

Profesor NYU Stern School of Business Nouriel Roubini, který je nejznámějším kritikem kryptoměn, prohlásil, že anonymní zdroje mu poskytli několik svědectví o tom, jak jsou na burze BitMEX přepírané špinavé peníze pomocí kryptoměn. ,,Lidé ze zákulisí BitMEXU mi prozradili, že tato burza se denně používá k praní špinavých peněz v obrovském měřítku teroristy a zločinci z Ruska, Íránu a jiných zemí. Burza nedělá nic proti tomu, aby to zastavila, protože profituje z těchto transakcí,“ prohlásil velmi vážné obvinění, kterému se věnoval i ve své eseji „The Great Crypto Heist „. Rovněž poukázal na to, že BitMEX velmi snadno obchází nařízení týkající se AML a KYC, protože oficiálně není dostupný americkému trhu, ale Američané se na burzu snadno dostanou pomocí VPN. (cointelegraph.com)

Binance nevědomky vydělala odměny Stellar

Burza Binance oznámila, že neúmyslně vydělala odměny za stakovaní kryptoměny Stellar (XLM) v hodnotě přibližně 775 tisíc dolarů a to během změny parametrů na studených a horkých peněženkách vytvořených před rokem. Binance se rozhodla tento nečekaný výdělek rozdělit mezi komunitu. ,,Od 20. července bude Binance podporovat staking Stellar (XLM). V průběhu 40 dnů bude shromažďovat údaje o XLM bilancí zákazníků na účtech Binance a poté, 1. září, bude průměr těchto držených mincí použitý na výpočet pro distribuci XLM staking odměn,“ informovala. (cointelegraph.com)

Malý, ale důležitý krok pro Bitcoin v Číně?

Bitcoin získal právní uznání u druhého čínského soudu. Informoval o tom čínský investor Dovey Wan, který uvedl pro místní média, že soud zabývající se internetovou problematikou v provincií Hangzhou oficiálně uznal Bitcoin jako virtuální majetek. Druhý čínský soud, který přisoudil Bitcoinu statut vlastnictví, tak rozhodl ve věci sporu mezi zaniklou směnárnou a jedním z jejich zákazníků. Podle Wana jde o významný milník pro Bitcoin v Číně, kde je obecný zákaz obchodování s kryptoměnami platný již od září 2017. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.