Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (20.1.): Fiasko kritika Bitcoinu, EOS a nalezené dno BTC?

Zveřejněno

bitcoin-dno
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Nalezli jsme dno Bitcoinu, naznačil Peter Brandt: Slabé ruce jsou pryč!

Investoři, kteří čekali na příležitost nakoupit Bitcoin kolem ceny 6000 dolarů, promeškali svoji příležitost. Tvrdí to Peter Brandt, tradingoví veterán s více než 40 letou praxí, který se v posledních letech své kariéry stále více pohybuje na trhu s kryptoměnami. Více se dozvíte zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Nalezli jsme dno Bitcoinu, naznačil Peter Brandt: Slabé ruce jsou pryč!

Schiff nepochopil Bitcoin. Kvůli neznalosti tvrdí, že je špatnou investicí

Peter Schiff je v kryptokomunitě poměrně známým jménem a to přesto, že s Bitcoinem mnoho společného nemá. Investiční veterán v minulosti přiznal, že vlastní část Bitcoinu, který si však nekoupil. Věnoval mu ho přítel v červenci 2017, kdy mu poslal BTC v hodnotě 100 dolarů (v současnosti hodnota kolem 1800 USD). Nyní však o své BTC přišel a rozhodl se, že z tohoto důvodu bude Bitcoin označovat za špatnou investici. Více se dočtete v tomto článku.

Schiff nepochopil Bitcoin. Kvůli neznalosti tvrdí, že je špatnou investicí

Block.one (EOS) oznámil datum spuštění Voice. Nastaly však změny

Generální ředitel společnosti Block.one, která stojí za vývojem kryptoměny EOS, informoval, že technická verze propracované sociální sítě Voice postavené na blockchain technologii bude uvedena na trh již 14. února 2020. Spuštění platformy Voice je dlouho očekávanou událostí. Block.one během loňské prezentace projektu tvrdil, že cílem je, aby se stala plnohodnotně konkurenceschopnou centralizovanou sociální sítí jako jsou Facebook, Instagram či Twitter. Nakonec však nebude spuštěna přímo na blockchainu EOS. více se dozvíte zde.

Block.one (EOS) oznámil datum spuštění Voice. Nastaly však změny

Jižní Korea zvažuje 20% zdanění kryptoměn

Ministerstvo financí a hospodářství Jižní Koreji zvažuje zavedení 20% daně z kryptoměnových transakcí. Uvedla to zpravodajská stanice The Korea Times odvolávající se na anonymního úředníka z ministerstva. Potřeba zavedení jasných daňových pravidel souvisejících s kryptoměnami v této zemi je očividná. Potvrzuje to i případ burzy Bithumb, která zvažuje právní kroky poté, co má zaplatit daň 68,9 milionu dolarů. Ta podle ní není postavena na právních základech.(Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku. 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.