Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (20.3.): Hrozivý screenshot, Steem, blockchain a Tether

Zveřejněno

Banky a kryptomeny
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Apokalyptický scénář od Goldman Sachs nebyl autorizovaný, firma se k němu nehlásí

Snad rychleji než koronavirus se v posledních dnech šířil screenshot závěrů z údajné konverzace mezi zástupcem Goldman Sachs a jedním z klientů této nadnárodní americké společnosti zabývající se investičním bankovnictvím. Screenshot jmenuje několik následků, které očekává od epidemie koronaviru společnost Goldman Sachs. Předpovězenéscénáře působí opravdu hrozivě, ale gigant tvrdí, že tyto informace tímto způsobem nikdy nepředá a nebyly autorizované. Více se dočtete v tomto článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Studie: Firmy vidí hlavní využití blockchainu v oblasti plateb

Nejnovější studie, kterou publikoval Business Insider Intelligence, naznačuje, že technologie blockchain má zatím největší využití v oblasti zlepšení platebních systémů, vyrovnaní cenných papírů, ochrany před podvody a ve financování obchodování. Zpráva, která byla publikována 19. března, analyzuje několik finančních a technologických organizací na světě. Více se dozvíte zde.

Steem čeká hardfork „Hive“. Justin Sun se prý snažil o cenzuru

Špatná atmosféra mezi komunitou Steem a čínským podnikatelem, kterého můžeme už klidně označit za kryptomagnáta, Justinem Sunem, který se snažil získat si výrazný vliv i rámci této platformy, houstne. Nejnovější kauzu vyvolala údajná cenzura videa, v jehož rámci kryptoinfluencerka Girl Gone Crypto popsala podrobnosti plánovaného hardforku s označením „Hive“, který má omezit možnosti vlivu Justina Suna na této platformě. Více se dozvíte v tomto článku.

Tether už i na blockchainu Bitcoin Cash

Největší stablecoin na trhu Tether (USDT), tedy kryptoměna, která kopíruje cenu amerického dolaru, v době, kdy má tržní kapitalizace již více než 5,7 miliardy dolarů (aktuálně čtvrtá největší kryptoměna na trhu), přichází už i na blockchain kryptoměny Bitcoin Cash. Fork Bitcoinu z roku 2017 se tak stává již osmou sítí, na níž se tokeny Tether nacházejí. Kromě toho fungují na Ethereum, Algorand, EOS, Liquid Network, Omni a Tron. Svůj život začal Tether na protokolu Omni, ale časem se většina USDT tokenů přesunula na Ethereum. (Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.