Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (23.3.): Korelace Bitcoinu, Čína, Indie & volume

Zveřejněno

Bitcoin Lightning Network
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Zájem o vyhledávání Bitcoinu v Číně stoupá. Důvody jsou sporné

Z Číny přicházejí pro Bitcoin nadějné zprávy. Zájem o vyhledávání této kryptoměny v nejlidnatější zemi světa podle jediného relevantního zdroje, kterým je síť Baidu, výrazně roste. Tomuto tématu jsme se věnovali zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Tim Draper zaostřil na kryptotrh v Indii. Není jediný

Známý propagátor Bitcoinu Tim Draper, který vydělal obrovský majetek při investici do této kryptoměny v jeho „časných letech“ existence, naznačil, že svůj focus bude v nejbližším období soustředit na indický trh. Přispěl k tomu i verdikt místního Nejvyššího soudu. Více se dočtete zde.

Medvědí signál pro Bitcoin? Korelace s S&P 500 je na 2-letém maximu

Společnost zabývající se průzkumem trhu s kryptoměnami Santiment upozornila, že nedávný pokles trhu s kryptoměnami vyústil do vysoké korelace mezi Bitcoinem a tradičními finančními trhy. V „tweetu“ ze dne 20. března uvádí, že cyklické pohyby BTC s tradičními trhy se dostaly od záporných do kladných hodnot, což nemusí být pro Btcoin dobrá zpráva. Podrobnosti se dozvíte zde.

Ztratili investoři důvěru v Bitcoin?

Americký miliardář Mike Novogratz, který stojí za digitální bankou Galaxy Digital, ve které je většinovým akcionářem, naznačil po otřesu cen kryptoměn skepsi a myslí si, že investoři ztratili důvěru v Bitcoin. ,,Bitcoin byl vždy hra o důvěře. Celé krypto je. Zdá se však, že globální důvěra v téměř úplně všechno se prozatím vypařila,“ konstatoval.(Cointelegraph.com)

Karanténa kvůli koronaviru vedla ke zvýšení objemů obchodování

Generální ředitelka Binance USA, tedy americké pobočky burzy Binance, Catherine Coleyová, uvedla, že asijská karanténa související s koronavirem způsobila prudký nárůst obchodování. Coleyová tvrdí, že trhy aktuálně zažívají to, čemu se říká cyklus Cricut, kde krize přinese reakci trhu, po kterém následuje zlepšení a následný návrat ke spokojenosti. Coleyová si myslí, že krytptorh v průběhu minulého roku výrazně zrál a investoři si postupně začnou všímat současné příznivé ceny Bitcoinu, který je na rozdíl od jiných aktiv obchodovatelný neustále 24 hodin 7 dní v týdnu. Na otázku, zda se z bitocinu stane „safe haven“ však odpověděla pouze vyhýbavě. (Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.