Connect with us

Bitcoin

Krypto zprávy dne (23.4.): Tether prý nemanipuloval s cenou Bitcoinu

Zveřejněno

Bitcoin, Tether, manipulácia
Bitcoin, Tether, manipulácia

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Studie tvrdí, že Tether nemanipuloval s cenou Bitcoinu

Výzkumné centrum pro hospodářskou politiku publikovalo závěry své analýzy, podle níž na rozdíl od všeobecného přesvědčení stablecoin Tether (USDT) neovlivňoval a nemanipuloval cenou Bitcoinu. Autoři studie jsou Richard Lyons z univerzity v Berkeley a Ganesh Viswanath-Nastraj z Wawrich Business School. Oba studovali emise nových Tetherů, ale i dalších stablecoinů do oběhu, v průběhu posledních tří let včetně cenové pumpy koncem roku 2017 a uvedli, že navzdory důkladné analýze nezjistili systematické důkazy o tom, že by stablecoiny nalité do trhu zvyšovaly ceny ostatních kryptoměn. Zároveň konstatovali, že byly investory využívány tak, jak to bylo u nich zamýšleno – aby ochránily investory před vysokou volatilitou na trhu. (cointelegraph.com)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bloomberg analytik pochválil Bitcoin, ale halving nepovažuje za významný

Analytik Mike McGlone z Bloomberg Intelligence se vyjádřil na adresu Bitcoinu pozitivním způsobem, ale vedle toho se nechal slyšet, že blížící se halving z pohledu jeho vlivu na cenu nepovažuje za významný moment. Pokud vás zajímají podrobnosti, otevřete si tento článek.

Co kdyby chtěl Jeff Bezos koupit všechny Bitcoiny v oběhu?

Pravděpodobně jste postřehli, že zakladatel Amazonu je i po rozvodu s manželkou nadále nejbohatším mužem planety. Minimálně podle magazínu Forbes. Portál Cointelegraph se zeptal šéfa společnosti Genesis Mining Philipa Salter, co by se stalo, kdyby se Jeff rozhodl svůj majetek použít na koupi všech Bitcoinů v oběhu. Více se dozvíte zde.

Stablecoiny jsou v rozmachu. Za rok stoupla jejich aktivita o 900%

Společnost TokenAnalyst publikovala novou studii, jejímž závěrem je, že za posledních 12 měsíců stoupla on-chain aktivita stablecoinů o neuvěřitelných 900 procent. Tento nárůst není s ohledem na celkový růst kapitalizace stablecoinů překvapující. Největší stablecoin Tether (USDT) se již pevně usadil na čtvrtém místě největších kryptoměn hned za XRP, Ethereum a Bitcoinem. Více se o této zajímavé tématu dočtete zde.

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.