Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (23.7.): Průzkumy, Bakkt, Bitcoin a trading  

Zveřejněno

Správy dňa
Správy dňa

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Oběd s Buffettem odložen, šéf Tronu (TRX) má problémy!

Očekávaný oběd Justina Suna (tron) s Warrenem Buffettem v Silicon Valley, kterého se měli zúčastnit i další zastupitelé kryptoprůmyslu, musel být odložen na jiný nespecifikovaný datum. Oficiálním důvodem jsou zdravotní problémy Justina Suna s ledvinovými kameny, za neoficiální, byť jde jen o nedůvěryhodné spekulace, se považují údajně obvinění Suna z praní špinavých peněz. Právě Sun zaplatil za příležitost obědvat s třetím nejbohatším mužem světa formou vítězství v charitativní aukci na Ebay 4,6 milionu dolarů. Setkání se mají zúčastnit i Jeremy Allaire z Circle, Charlie Lee z Litecoinu či zakladatel platfomy eToro.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Aktualizace: Podle nejnovějších informací portálu CoinDesk, který se odvolává na informace čínského média Caixin Global, je student zakladatele Albibaby Jacka Ma, Justin Sun, vyšetřován čínskou vládou a ačkoli vůči němu zatím nebyly vzneseny žádné konkrétní obvinění, má zákaz vycestovat ze země a to je prý skutečný důvod, proč se nezúčastní obědu s Warrenem Buffettem. Podrobnosti se dočtete v tomto článku.

Justin Sun (Tron) je údajne vyšetrovaný a má zákaz opustiť Čínu

Bakkt odstartoval testovací obchodování BTC futures

Dlouho očekávaná platforma Bakkt, za níž stojí konglomerát Intercontintencal Exchange, spustila testovací provoz obchodování Bitcoin futures vázaných na reálné BTC. Spuštění provozu bylo avizováno již několik týdnů zpátky, kdy COO Bakktu Adam White uvedl, že 22. července, dva dny po 50. výročí přistání Apolla 11 na měsíci, začne Bakkt nabízet v rámci testovací verze Bitcoin futures kotované a obchodované na ICE Futures US Bakkt mezitím stále čeká na oficiální povolení tohoto produktu od CFTC. Sam Doctor z Fundstrat Advisors uvedl, že ke spuštění platformy čeká množství velkých institucionálních klientů. (https://cointelegraph.com)

Changpeng Zhao: ,,Tweety“ Trumpa o bitcoinu jsou vlastně dobrá věc

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao si myslí, že „tweety“ Donalda Trumpa o bitcoinu a kryptoměnách mohou být nakonec pro celý kryptoměnový průmysl dobrou zprávou. Zhao to uvedl během rozhovoru pro televizi CNBC, kde konstatoval, že Trump navzdory kritice bitcoinu zatím neudělal nic, co by se ukázalo být pro trh negativní. Naopak jeho tweety přinesly kryptoměnám větší publicitu. Více se dočtete  v tomto článku.

Průzkum: Polovina Američanů a Britů Libře nevěří

Téměř polovina Američanů a Britů nevěří Faceboku a jeho kryptoměně Libra. Vyplývá to z průzkumu, se kterým přišla společnost Telecoms.com. 49% respondentů uvedlo, že Facebooku nevěří, přičemž hlavním důvodem, proč je neláká kryptoměna Libra mají být pochybnosti týkající se ochrany jejich soukromých informací. Ve Velké Británii kromě toho 28% respondentů odpovědělo, že nebylo rozhodnuto, zda Libru vyzkouší a 4% otevřeně přiznali, že budou Facebooku a jeho projektu důvěřovat. V USA je toto číslo ještě nižší – kryptoměně Libra zatím věří pouze 2,5% dotázaných lidí. (cointelegraph.com)

Téma: Obchodování pomocí harmonických patternů

Tento týden se budeme na kryptonovinkách věnovat technice obchodování pomocí harmonických patternů. Oslovili jsme proto odborníka na toto téma a autora kvalitního kurzu o harmonických patternech Michala Majzlíka z Crypto Kingdom, aby naše čtenáře do této problematiky zasvětil. Úvodní článek o harmonických Patternech najdete zde.

Obchodovanie pomocou hamornických patternov: Predstavenie a ochutnávka Gartley

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.