Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (24.8.): Dvě kryptoměny, které jsou prý lepší než Bitcoin

Zveřejněno

Bitcoin
Bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Dvě kryptoměny, které mají lepší technologii než Bitcoin

Ratingová agentura Wiess Rating poslala svým platícím členům analýzu tří altcoinů, které mají podle jejich studie výrazně lepší technologii, než král kryptoměn Bitcoin. Portál Decrypt.co oslovil agenturu, aby o této studii cosi prozradila i neplatící části kryptokomunity. Zjistila, že dvě z těchto tří kryptoměn jsou Cardano a Fantom. Agentura hodnotí kryptoměny podle čtyř základních faktorů – technologie, adopce, rizika a odměny. (decrypt.co)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Šéf Bank of England navrhuje kryptoměnu, která by nahradila dolar jako rezervní měnu

Mark Carney, guvernér Bank of England (britská centrální banka), navrhuje transformaci globálního finančního systému nahrazením amerického dolaru jako rezervní měny digitální měnou, která bude podobná té, kterou připravuje Facebook, čili Libře. Carney na sympoziu Federálního rezervního systému USA v Jackson Hole ve Wyomingu řekl, že by to bylo lepší volbou, jak nahradit dolar jinou národní měnou, například čínským Juanem a dodal, že novou syntetickou hegemonickou měnu by mohl veřejný sektor nejlépe zajistit prostřednictvím sítě digitálních měn centrální banky. (cointelegraph.com)

Allaire: Éra tokenizovaných fiatových peněz se blíží

Jeremy Allaire, generální ředitel blockchain společnosti Circle zaměřené na převod peněz pomocí této technologie, si myslí, že hlavní fiatové měny budou tokenizované, přičemž uvedl, že takový názor zastával již v roce 2013, kdy byla společnost založena.

Allaire je dnes ještě více přesvědčen, že svět směřuje k systému levných okamžitých peněžních transakcí s fiatovými měny bez ohledu na to, ve kterých zemích dochází k zavedení digitálních fiatových peněz. Domnívá se také, že půjde o radikální změnu způsobu fungování platebních systémů, měnového systému a hospodářské interakce.

Ředitel Circle však nepředpokládá, že bude stačit, aby národní měny byly tokenizované prostřednictvím blockchainu, ale jinak budou fungovat stejně jako dosud. Místo toho předpokládá, že se objeví globální peněžní tokeny, které se budou opírat o koše rezervních měn a stanou se preferovaným peněžním modelem. Zájem o vydání vlastních digitálních měn už naznačili země jako Uruguay, Bahamy, Čína, Švédsko či Ukrajina, přičemž Čína je k jejímu zavedení zdá se nejblíže. (cointelegraph.com)

Spolupráce BlockchainWallet a BitPay

Kryptoměnová peněženka Blockchain Wallet uzavřela spolupráci s platebním procesorem pro kryptoměnu BitPay, což umožní uživatelům této peněženky nakupovat produkty a služby dostupně prostřednictvím online sítě BitPay a zároveň si přitom zachovat vlastnictví svých soukromých privátních klíčů. BitPay je jedním z největších zpracovatelů kryptoměnových plateb a je nabízen v množství online obchodů. Od roku 2011 údajně zpracoval platby v hodnotě 3 miliard dolarů. (cointelegraph.com)

Bithumb zakládá výbor, který bude posuzovat kryptoměny

Jihokorejská burza Bithumb se rozhodla založit výbor, který bude rozhodovat o tom, jaké kryptoměny bude možné obchodovat na této platformě. ,,Výbor pro posuzování kótování“ bude brát v úvahu denní objem obchodování dané kryptoměny, změnu kapitalizace a podporu projektu. Kryptoměny, které nebudou splňovat jeho standardy, budou mít dva měsíce na to, aby zlepšily svůj stav a pokud se tak nestane, z nabídky burzy budou delistované. (Cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku. 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.