Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (27.3.): Krize, Bitcoin, digitální dolar a krypto

Zveřejněno

Kríza - Bitcoin
Kríza - Bitcoin

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Odkaz z Brazílie: kryptoměny nejsou vůbec měny

Prezident brazilské bankovní federace Murilo Portugal, řekl během diskuse na téma „Vliv digitální revoluce na finanční systém“, že kryptoměny nemají právo být nazývány měny. ,,Ve skutečnosti se nazývají mincemi, ale nejsou to mince, a proto to nejsou kryptoměny. Nesplňují základní funkci měny, která slouží jako účetní jednotka, kde jejím prostřednictvím mohou lidé vyjadřovat určitou cenu. Neslouží ani jako platební prostředek, protože mají vysokou volatilitu. “

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Murilo Portugal je uznávanou osobou ve finančním světě. Má titul v oboru „Ekonomický rozvoj“ z Cambridge a působil jako výkonný ředitel Světové banky a Mezinárodního měnového fondu .(Cointelegraph.com)

Pantera Capital: Větší recese než po válce a „nezávislý Bitcoin“

Zakladatel a výkonný ředitel společnosti Pantera Capital Dan Morehead si myslí, že během finanční krize, která je podle něj zřejmě už neodvratitelná, se Bitcoin do 12 měsíců dostane na svou historicky nejvyšší cenu. Zakladatel hedgeového fondu v San Francisku se vyjádřil k současné situaci v dopise, který adresoval svým klientům. Podrobnosti se dočtete zde.

Je digitální dolar dobrá zpráva? Takto to vnímají zástupci Ledgera a Binance

Pascal Gauthiuer, který je generálním ředitelem výrobce kryptoměnových hardwarových peněženek Ledger uvedl, že iniciativy vedoucí ke vzniku digitálního dolaru vnímá velmi pozitivně. K tomuto tématu se vyjádřila i zástupkyně burzy Binance. Více se dočtete zde.

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.