Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (27.4.): Šílená predikce, Libra & problémy s minery Bitmainu

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Binance Smart Chain čelí kritice. Jde o další kopii kočky?

Po tom, co burza Binance zveřejnila whitepaper svého „Smart chain“, tedy druhého řetězce s inteligentními smlouvami (smart kontrkatmi) postaveném na Binance Chain, mnoho odborníků ze sektoru kryptoměn ho začalo kritizovat. Binance Smart Chain má nabízet kompatibilitu s Ethereum a delegovaný proof-of-stake konsensus (DPoS) s 21 node operátory, kteří budou volenými držiteli mincí Binance Coin (BNB). Více se dočtete v tomto článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zakladatel Silkroad: Pro Bitcoin je limitem pouze nebe!

Zakladatel největšího nelegálního tržiště na darkwebu Silk Road, Ross Ulbricht, vidí pro Bitcoin obrovský prostor pro další cenový růst s potenciálním stropem kolem 7 kvadrilionů dolarů. Jinak řečeno, pro Bitcoin je podle něj limitem jen „nebe“. Více o jeho šílené predikci a velkém optimismu jsme psali zde.

Vyřešil tým Calibra u Libry riziko byzantské chyby (BFT)?

Vývojářský tým projektu Calibra, který pracuje na peněžence pro kryptoměnu Facebooku s názvem Libra, nastínil, že je blízko nové efektivní metody testování odolnosti systému proti takzvané byzantské chybě tolerance (BFT = Byzantine fault tolerance). Více se dočtete v tomto článku.

Nové minery od Bitmainu mají mnohem vyšší míru selhání, upozornil Mow

Nové minery od společnosti Bitmain Antimnery S17 a T17 mají prý mnohem vyšší míru selhání v rozmezí 20-30 procent, zatímco za normálních okolností by mělo být toto procento nižší než 5%. Uvedl to Samson Mow, který je hlavním strategickým ředitelem společnosti Blockstream. Problémem je to, že chladící soupravy na Anminerech S17 a T17 padají.

,,Chladiče odpadávají a zkratují stroje, zatímco ventilátory napájení selhávají. Jihan prosí zákazníky, aby dali S19 šanci a veškerou vinu hází na Micreeho,“ uvedl Mow na Twitteru. Z tweetu tedy vyplývá, že současný šéf Bitmainu Jihan Wu obviňuje z těchto nedostatků svého bývalého kolegu Micro Zhana, kterého v říjnu 2019 vyhnal ze společnosti, aby ji prý zachránil před potopením. (cointelegraph.com)

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.