Connect with us

Bitcoin

Krypto zprávy dne (3.9.): Hrozba ze strany vlád, Ethereum, Buffett či Fortune U40

Zveřejněno

strach
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Vlády se mohou dotknout vašich kryptoměn, upozornil Morgan House

Předpoklad, že kryptoměny jsou jen pod vaší kontrolou a vlády na ně nemají žádný dopad, není podle Morgana Housela ze společnosti Collaborative Fund zcela správný. ,,Samozřejmě, že se mohou (dotknout vašich kryptoměn),“ uvedl poukazujíce na příklad před téměř 100 let, kdy americký prezident Franklin D. Roosevelt nařídil, aby američtí občané vrátili zlato, které vlastnili a dali si ho povinně vyměnit za hotovost. Více se dočtete o této zajímavé tématu zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Video na túto tému:

Bude nová generace Ethereum 2.0 dostatečně decentralizovaná?

Blížícím se spuštěním nové generace Ethereum s označením Ethereum 2.0 (ačkoli s určitostí nevíme říci, kdy se ho dočkáme) se spekuluje, do jaké míry bude po přechodu na tuto éru kryptoměny Ethereum dostatečně decentralizovaná. Přechod do éry Ethereum 2.0 souvisí s přechodem na Proof of Stake konsensu a tedy staking. V případě ETH 2.0 se budou moci do stakingu a tedy do procesu ověřování transakcí zapojit držitelé 32 a více ETH, za což budou získávat odměny od 5 do 12 procent ročně. Pokud vás téma budoucí decentralizace Ethereum oslovila, podrobněji se jí věnujeme v tomto článku.

Vitalik Buterin si nemyslí, že 51% útok na Ethereum PoS by byl fatální

Spoluzakladatel a hlavní tvář Ethereum Vitalik Buterin si myslí, že případný 51% útok na budoucí generaci Ethereum s označením Ethereum 2.0, která bude běžet na Proof of Stake (PoS) konsensu, by nebyl pro tento ekosystém fatální. Buetrin tak reagoval na poznámku CIO společnosti Arcane Assets Erica Walla, který na Twitteru poznamenal, že zástupci ETH (Yearn.finance) by mohli těžit z faktu, že pravděpodobně získají kontrolu nad dostatečným množstvím ETH. Tomuto tématu jsme se podrobněji věnovali zde.

Max Keiser se domnívá, že „Buffettovci“ časem přejdou i na Bitcoin

Známý komentátor kryptoměn Max Keiser, který je autorem populární show Keiser Report, si myslí, že je jen otázkou času, kdy se společnost Berkshire Hathaway, za níž stojí miliardář Warren Buffett, začne věnovat i investicím do Bitcoinu. Více se dočtete v tomto článku.

V Top40 Fortune do 40 let i zástupci kryptoprůmyslu

Magazín Forutne vybral 40 nejvlivnějších lidí roku 2020 v kategorii do 40 let podle 5 samostatných odvětví. V kategorii financí se v tomto prestižním výběru ocitly i osobnosti podnikající mimo jiné v sektoru kryptoměn. Šlo o generální ředitelku společnosti Binance.US (americká pobočka největší kryptoburzy Binance) Catherine Coleyovu a generálního ředitele sociální platformy pro obchodování eToro Yoni Assia. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.