Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (30.3.): Vývoj Bitcoinu, VIP průzkum, DeFi a peněženky

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Kraken: Většina VIP klientely očekává ATH Bitcoinu už letos

Z průzkumu, který provedla mezi svým klienty americká burza Kraken, vyplývá, že většina z nich očekává vytvoření nového cenového maxima Bitcoinu už před rokem 2021. Průzkum byl proveden mezi 400 VIP obchodníky této burzy. Tématu jsme se věnovali zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Počet lidí s alespoň jedním Bitcoinem roste. Je to pozitivní signál?

Nová data, které zveřejnila společnost Glassnode, uvádějí, že alespoň jeden Bitcoin (BTC) se nachází již na téměř 800 000 různých peněženkách. Glassnode publikoval tyto závěry 28. března a odvádí je od vlastního sledování blockchainu BTC. Podrobnosti se dočtete zde.

BitMEX Research: Kdo pracuje na Bitcoinu a kdo to financuje?

BitMEX Research jako výzkumné oddělení burzy BitMEX zveřejnilo výsledky studie, která se týkala toho, kdo aktuálně nejvýraznějším způsobem financuje budování open source softwaru pro Bitcoin (BTC). Lídry v této oblasti jsou blockhainové společnosti Blockstream a Lightning Labs.Více se dočtete v tomto článku.

DeFi prý „kanibalizuje“ na Ethereum blockchainu

Ganesh Swami, který je spoluzakladatelem analytické firmy Covalent, naznačil, že decentralizované financování (DeFi) výrazným způsobem zvyšuje svůj podíl v síti Ethereum, což je na úkor tradičních ETH převodů a transakcí ERC-20. ,,V ideálním škálovatelném světě by měly všechny typy transakcí prostor pro růst. Na dnešním serveru Ethereum však když jeden druh transakcí roste, kanibalisuje na ostatních,“ upozornil. (Cointelegraph.com)

Rychlé zprávy

MALTA: Maltský finanční úřad MFSA vydal varování vůči krypto burzám COINMALEX a Crypto Foxtraders, které tvrdily, že mají na Maltě potřebné licence na fungování, což prý není pravda. MFSA vydal nedávno podobné varování i vůči známé burze Binance.

COINBASE: Produkt Coinbase Commerce, který podporuje kryptoměnové platby pro internetové maloobchodníky, realizoval od svého vzniku před 2 lety transakce již v celkové hodnotě 200 milionů dolarů.

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.