Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (5.2.): Půjde Bitcoin do léta na cenu $27 000?

Zveřejněno

Bitcoin Mesiac
Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem od úvodu roku opět rostou a nás zajímá, co nového se událo v tomto segmentu za poslední den. Přinášíme vám tradiční souhrn dne.

Tom Lee: Do léta můžeme být na ceně $ 27 000

Wall Street stratég Tom Lee je známý svými cenovými predikcemi pro Bitcoin. Pravdou je, že několik z nich mu vyšlo, ale u některých se příšerně mýlil. Zakladatel analytické společnosti Fundstrat Advisors nejnověji řekl v rozhovoru pro Yahoo! Finance, že je aktuálně ohledně cenového vývoje Bitcoinu velký optimista. Předpokládá, že úspěšné přeřazení 200-denního klouzavého průměru znamená, že BTC se dostal do bullmarketu a dodává, že když se tak stalo v minulosti, Bitcoin průměrně udělal za 6-měsíců nárůst hodnoty o 197%. Pokud by se tento scénář opakoval, mohl by v létě stát až 27 tisíc dolarů. (Cointelegraph.com)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Studie: Smart kontrakty omezí přístup k datům, ale zvýší jejich kvalitu

Společnost Gartner publikovala výsledky studie, v níž se věnovala problematice smart kontraktů (inteligentních smluv) postavených na blockchainu a jejich přínosu pro podnikatelské subjekty. Zpráva, která byla publikována 30. ledna, uvádí, že smart kontrakty přinášejí podnikům mnoho nepopiratelných výhod, ale jedním dechem dodává, že by jim mohly omezit dostupnost některých údajů. Více se dočtete v tomto článku.

VIDEO: Co je to Proof of Stake? Vysvětluje Kicom

Proof of Work je algoritmus, na kterém funguje Bitcoin a většina známých kryptoměn. Aktuálně i dvojka na trhu Ethereum, která však plánuje přejít na algoritmus Proof of Stake. Tématu, co to vlastně Proof of Stake je, se věnoval v oblíbeném YouTube projektu Bitcoinový Kanál Jakub Vejmola aka Kicom. Video si můžete prohlédnout zde.

IOTA předchází do fáze Chrysalis. Je mezistupněm před decentralizací

IOTA představila 3. února sérii aktualizací s označením Chrysalis, která představuje mezistupeň mezi současným stavem projektu a očekávaným úplným odstraněním centralizovaného koordinátora. Pokud vás tato kryptoměna zajímá, podrobnosti se dočtete zde.

Gemini uzavřela spolupráci s TradingView

Americká kryptoburza Gemini, za kterou stojí dvojčata Tyler a Cameron Winklevossovi, integrovala do svého systému populární službu pro technickou analýzu TradingView. Využívat ji budou moci i její institucionální zákazníci, kteří jejím prostřednictvím budou moci obchodovat nebo investovat do kryptoměn přímo přes tuto burzu.(Cointelegraph.com)

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.