Connect with us

Bitcoin

Krypto zprávy dne (5.5.): Halving Bitcoinu a Ethereum 2.0 spouštěčem bullrunu?

Zveřejněno

bitcoin-ethereum
Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Halving a Ethereum 2.0 spustí nový bullrun, naznačuje Hoffman

David Hoffman, který zastává pozici COO na tokenizovanÉ realitní platformě REAL uvedl, že pokud halving Bitcoinu a očekávaný příchod Ethereum 2.0 nebudou dostatečnými katalyzátory pro býky na spuštění nového bullrunu, tak už nemůže být nic jiného. Bitcoinu i Ethereum se v posledních týdnech daří a obě kryptoměny zaznamenaly od černého čtvrtka 12. března nárůst o více než 140% své hodnoty. ,,Ethereum 2.0 fáze 0 se očekává koncem léta. Staking bude live. Mezitím je tu halving bitcoinu za 2 týdny. Pokud toto není katalyzátorem býčího trhu, pak už nic není,“ napsal na Twitteru. Pokud jde o Ethereum, Hoffman uvedl, že zavedením stakingu se výrazně sníží množství ETH na otevřeném oběhu, což bude mít za následek nabídkový šok, který příznivě ovlivnil nárůst ceny druhé největší kryptoměny. (cryptoslate.com)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Morehead: Do srpna 2021 může Bitcoin stát více než 500 000 dolarů

Generální ředitel společnosti Pantera Capital Dan Morehead adresoval investorům dopis, v němž se věnoval výkonnosti Bitcoinu za poslední rok s ohledem na halving, který nastane již za 7 dní 12. května 2020. Morehead v listu naznačil, že Bitcoin má zhruba 50procentní šanci , že ho čeká velký nárůst hodnoty, který by mohl vrcholit kolem ceny 500 tisíc dolarů v srpnu 2021. Více se dočtete v tomto článku.

Litecoin pokročil ve významné implementaci Mimblewimble

Vývojář Liteocinu a Grin ++ David Brukett zveřejnil dubnovou aktualizaci pokroku v integraci Mimblewimble do Litecoinu s tvrzením, že byl vybudován testovací rámec a začala integrace kódové základny. Podle zprávy z 1. května na fóru Litecointalk tím dosáhl projekt implementace Mimblewimble do Litecoinu výrazného milníku. Více se dočtete zde.

Zhao tvrdí, že na Binance útočí konkurence a vede se proti ní antikampaň

Šéf Binance, čili největší kryptoburzy současnosti Changpeng Zhao obviňuje z nedávných DDoS útoků konkurenční burzy, které se snaží těmito nekalými praktikami poškodit pověst jeho burzy. Zhao známý také pod zkratkou „CZ“ se tímto způsobem vyjádřil pro Cointelegraph v rozhovoru ze 4. května, v němž uvedl, že DDoS útoky ze dne 29. dubna byly velmi dobře koordinované a jejich cílem bylo vyřadit Binance v některých asijských zemích. Podrobněji jsme se tématu věnovali zde.

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku. 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.