Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (6.4.): Bitcoin, Kyiosaki, hack a promo Waves

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Palihapitiya: Bitcoin potřebuje tento čas, aby zazářil

Zajímavý rozhovor se o víkendu udál mezi dvěma obhájci Bitcoinu Anthonym Pomplianem z Morgan Creek Digital a miliardářem Chamathem Palihapitiyem, který stojí v čele společnosti Social Capital. Palihapititya upozornil, že Bitcoin je stále velmi volatilní, ale směrem do budoucna je ohledně něj optimista. Více se dozvíte zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Kiyosaki upozorňuje na výhody Bitcoinu. Doporučuje ho zejména mladým

Od začátku pandemie koronaviru začaly akcie, dluhopisy ale i fiatové měny po celém světě ztrácet na své hodnotě. Vedle toho, jak se krize prohlubuje si někteří lidé začínají stále více uvědomovat skutečné kouzlo, které tkví v Bitcoinu. Například autor mezinárodního bestselleru „Bohatý táta, Chudý táta“ Robert Kiyosaki dva dny v řadě upozorňoval své fanoušky na to, aby v souvislosti s Bitcoin zpozorněli. Více se dočtete zde.

Bývalý inženýr z Google naboural Zip soubor s BTC v hodnotě $ 300 000

Zajímavý příběh odhalil bývalého inženýra Google a aktuálně technického ředitele firmy zaměřené na decentralizované aplikace Pyrofex, Michala Staye, který prozradil, že se mu podařilo nabourat ZIP soubor, který obsahoval privátní klíče k Bitcoinu v hodnotě okolo 300 tisíc dolarů. Tyto Bitcoiny koupil v roce 2016 ruský investor v době, kdy měly hodnotu kolem 12 500 USD, ale následně ztratil přístup do ZIP souboru, kde je zálohoval. Stay proto požádal po prostudování jeho práce na toto téma o pomoc a ten mu po několika měsících testování pomohl soubor nabourat. Následně mu ho odemčený vrátil, aby si mohl vybrat své Bitcoiny. (cointelegraph.com)

Waves spustil „korona-tokeny“. Chce tím prý pomoci

Waves využil téma koronaviru na své směnárně Waves.Exchange ke spuštění tokenů COVID-19 DWN a COVID-UP, které si mohou obchodníci na této burze koupit za stablecoin Neutrino Dollar (USDN). Všechny USDN použité na jejich nákup se uzamknou a nakonec se rozdělí výhercům výherního tokenu na konci týdne. Jinak řečeno, pokud bude počet nakažených chorobou COVID-19 dále růst, výherní bude token COVID-19 UP a naopak. Waves informoval, že výnosy z této kampaně budou věnovány neziskovým organizacím na podporu boje proti koronaviru. Setkal se samozřejmě i s očekávanou kritikou tvrdící, že téma koronaviru využil k propagaci své platformy. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše článkysledujte nás na Facebooku. 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.