Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (8.4.): Optimista Lee, dar Dorseyho a kritik BTC chválí FED

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají turbulentní období, ale jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Bobby Lee je optimista. Cena Bitcoinu prý půjde po halvingu výrazně nahoru

Bobby Lee, který patří mezi respektované členy kryptokomunity a je členem správní rady nadace Bitcoin Foundation, si myslí, že Bitcoin má stále potenciál prudkého růstu ceny. Také je velkým optimistou, pokud jde o efekt blížícího se halvingu. Podrobněji jsme se tématu věnovali zde.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Draper je přesvědčen, že lidé najdou jistotu v Bitcoinu

Známý investor do rizikového kapitálu Tim Draper je přesvědčen, že lidé najdou důvěru v Bitcoinu vedle toho, co budou sledovat růst celkového účtu za záchranu světové ekonomiky, který již nyní prý představuje 7 bilionů dolarů.  Více se dočtete v tomto článku.

Jack Dorsey věnoval 28% svého majetku na boj s koronavirem

Zakladatel Twitteru a obrovský fanoušek Bitcoinu Jack Dorsey založil fond pro boj s koronavirem s názvem Start Small LLC, do kterého vložil jednu miliardu dolarů. To je podle odhadů zhruba 28% jeho celého majetku. Fond bude mimo jiné zaměřen na pomoc dívkám ve vzdělávání. Dorsey, který se v kryptokomunitě proslavil i tím, že financuje development bitcoinových vylepšení, slibuje, že použití všech prostředků bude transparentní.(Cointelegraph.com)

UFC Fighter se těší na Bitcoin halving

Populární UFC fighter, tedy zápasník z nejznámější organizace smíšených bojových umění Ben Askren dal najevo, že je velkým bitcoinovým fanouškem, když změnil název svého profilu na Twitteru do verze „Bitcoin Halving 13 may“, čímž upozornil na blížící se důležitý fundament BTC v podobě dělení odměny pro těžaře o polovinu. Askren je znám jako podporovatel nejen Bitcoinu, ale i Litecoinu. Nadací litecoin Foundation byl například sponzorován během loňské akce UFC 235. (cointelegraph.com)

Kritik Bitcoinu chválí opatření FEDu a centrálních bank

Předseda představenstva a generální ředitel JPMorgan Chase Jamie Dimon, který je známý jako kritik Bitcoinu, který považuje za bezcenný, pochválil federální vládu USA za to, jakým způsobem reaguje na důsledky pandemie koronaviru na americkou ekonomiku. ,,Oceňuji rychlost, kterou federální vláda a FED, jakož i další centrální banky na celém světě, sestavují stimulační balíky a další způsoby financování s cílem pomoci jednotlivcům, podnikům a státním a místním subjektům,“ prohlásil. Dimon zároveň přiznal, že dopady této pandemie podle něj povedou k finanční krizi minimálně podobných rozměrů, jako ta, která vypukla v roce 2008. Právě reakcí na ni byl v té době vznik Bitcoinu. (cointelegraph.com)

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.