Connect with us

Kryptoměny

Krypto zprávy dne (8.4.): Rekordní kvartál, Walmart a BTC či problémy s GBTC

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zažívají prosperující období a jejich vývoj jde neustále kupředu. Přinášíme vám přehled nejzajímavějších denních zpráv.

Máme za sebou rekordní institucionální kvartál, tempo investic se však zpomalilo

Společnost CoinShares ve svém pravidelném týdenním reportu o výkonnosti kryptoměnových institucionálních produktů konstatovala, že první kvartál roku 2021 byl z pohledu přílivu institucionálních peněz historicky nejzdařilejší. CoinShares v nejnovějším reportu „Digital Asset Fund Flows Weekly“ uvedla, že v prvním čtvrtletí 2021 se nalilo do kryptoměnových produktů 4,5 miliardy dolarů, což je o 600 milionů dolarů více, než v posledním čtvrtletí 2020. Více se dozvíte v našem článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Nakupuje Bitcoin obrovský řetězec Walmart? Dozvíme se již brzy

V rámci našich článků jsme vás již několikrát informovali, že on-chain data sledující pohyby Bitcoinu na burzách jako jsou Coinbase či Gemini naznačují, že velcí hráči kupují na mimoburzovních trzích (OTC) BTC v hodnotách stovek milionů dolarů. Tyto spekulace jsou však založeny zatím jen na datech o převodech velkých množství BTC z adres burz na neznámé peněženky. Například i v dubnu se udály už minimálně dva z Coinbase v podobných objemech po zhruba 12 000 BTC (Coinbase je známá jako burza, kde kupují skrz OTC Bitcoin velké instituce). V současnosti se čím dál více spekuluje, že za velkými odlivy BTC z burz mohl stát americký gigant Walmart. Právě tomuto tématu jsme se věnovali ve videu níže a také v našem článku.

Problémy Grayscale s GBTC? Klienti BTC giganta začínají projevovat nespokojenost

Několik médií v čele s TheStreet.com či Bitcoinmagazine.com informovalo, že velký hedgeový fond Millenium Management, který má pod kontrolou aktiva v hodnotě 48 miliard dolarů, má expozici vůči Bitcoinu skrz Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). Zároveň se však množí zprávy, které naznačují, že klienti Grayscale, kteří investovali do GBTC, jsou aktuálně nespokojeni s tím, že GBTC se prodává ve slevě, což byl v předchozích letech nevídaný jev. Tématu jsme se podrobněji věnovali ve videu a i v článku.

Pokud se vám líbí naše články sledujte nás na Facebooku a také na našem YouTube.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.